تاریخ پست:1395/8/23 14:1
خبرنگار امرداد: فرزانه خسروی

بنياد فردوسي«آیین ارمغان ایرانی؛ میراث جهانی» ویژه‌ي گرامی‌داشت ثبت‌های جهانی ایران در یونسکو به کوشش بنیاد فردوسی و بنیاد فارابی با همکاری موسسه فردوسی توسی و موسسه نگارستان اندیشه در تاریخ دو‌شنبه 24 آبان ماه امسال از ساعت 15 در تالار دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با باشندگي(:حضور) مدیران ارشد فرهنگی و هنرمندان نامدار برگزار می‌شود. 

این آیین ویژه گرامی‌داشت ثبت‌های جهانی «هزاره سرایش شاهنامه فردوسی»، «هنر نقالی» و «آیین‌های پهلوانی و زورخانه‌ای» به نام ایران در یونسکو است که با همراهی و همدلی پرشور ستارگان فرهنگ، هنر و ورزش برگزار خواهد شد. از برنامه‌‌های «آیین ارمغان ایرانی؛ میراث جهانی» ارج‌گزاری از راهبران و دست‌اندرکاران سه سند ثبت جهانی مهم یاد شده و نکوداشت هنرمندان نامدار پیوسته آن خواهد بود.
در پایان این آیین، فیلم سینمایی شاهنامه‌ای «تمرین برای اجرا» به کارگردانی محمدعلی سجادی نمایش داده خواهد شد. «آیین ارمغان ایرانی؛ میراث جهانی» در تاریخ دوشنبه 24 آبان ماه 1395 از ساعت 15 در تالار دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) برگزار می‌شود. باشندگي در این آیین برای فرهنگ دوستان آزاد است.   


تاریخ پست:1395/8/23 14:1 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1977

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics