تاریخ پست:1395/12/1 21:0
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

انجمن زرتشتیان یزد در راستای پشتیبانی از آموزشگاه‌های زرتشتی این استان، به تجهیز و بازسازی دبستان‌های مارکار و دینیاری پرداخت.

سپنتا نیکنام، فرنشین انجمن زرتشتیان یزد در گفت‌وگو با تارنمای امرداد با گفتن این‌که پشتیبانی از آموزشگاه‌های زرتشتی این استان بنابر مصوبه‌ی گردش ۶۲ انجمن صورت گرفته است، گفت: در پی مصوبه‌ی انجمن زرتشتیان یزد مبنی بر لغو پرداخت هزینه‌ی سرویس دانش‌آموزان آموزشگاه‌های زرتشتی، و ویژه کردن این بودجه برای بهبود زیرساخت‌های آموزشی و برگزاری کلاس‌های آموزشی، انجمن زرتشتیان یزد مبلغ ۸ میلیون تومان را برای اجرای «حیاط پویا» در محوطه‌ی دبستان دخترانه‌ی مارکار و همچنین خرید یک بورد هوشمند برای یکی از کلاس‌های آموزشی این آموزشگاه پرداخت کرده است.

در راستای پشتیبانی از آموزشگاه‌های زرتشتی، چندی پیش تنی چند از هموندان هیات‌مدیره‌ی انجمن زرتشتیان یزد از روند برگزاری کلاس‌های آموزشی دبستان مارکار یزد بازدید کرده و دیدگاه چند تن از آموزگاران و خانواده‌های دانش‌آموزان درباره‌ی برگزاری این کلاس‌ها را جویا شدند.

به گفته‌ی نیکنام هزینه‌ی کلاس‌های آموزشی دبستان پسرانه‌ی دینیاری یزد نیز از سوی انجمن زرتشتیان یزد پرداخت شده است و هموندان انجمن به‌زودی از این دبستان نیز بازدید خواهند کرد. وی تاکید کرد: نگاه انجمن زرتشتیان یزد به این دو دبستان زرتشتی استان یزد، نگاهی برابر است و برای تقویت زیرساخت آموزشی دبستان دینیاری نیز به‌زودی انجمن یزد مواردی را مصوب خواهد کرد.

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

برد هوشمند یکی از کلاس‌های دبستان دخترانه‌ی مارکار یزد

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

مدرسه

فرتور از انجمن زرتشتیان یزد است.

6744


تاریخ پست:1395/12/1 21:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1926

دیدگاه هموندان

نام : نسیم زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۵ _ ۱۱:۴۹:۳۱

بازهم تحسین بر تو ای سپنتای فعال ونیکوکار دستت دردنکند وخسته نباشی خداوند یارونگهدارت باشد

نام : همکیش زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۵ _ ۱۸:۱۸:۵۰

انجمن ها وظیفه شان را انجام می دهند اما انجمن یزد کوچکترین کارهایش را جلوی دوربین ثبت می کند آنهم با ژست گویا.هنر خدمت بدون بزرگنمایی است!

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics