تاریخ پست:1396/1/9 13:31
ماندانا باستانی

زرتشتیان بیریتیش کلمبیا شهر ونکوور کانادا زایش اشوزرتشت و نوروز باستانی را  ۲۵مارس ۲۰۱۷ میلادی برابر با پنجم فروردین‌ماه ۱۳۹۶ خورشیدی برگزار کردند.

این جشن از ساعت ۱۹ ب اسرود ملی کانادا و «ای ایران» و تبریک نخست وزیر کانادا جاستین ترودو آغاز شد. مجریان سام زهره‌وندی و مهسا کابلی‌زاده با خوش آمدگویی به مهمانان از فرنشین انجمن زرتشتیان بیریتیش کلمبیا آناهیتا کاویانی برای سخنرانی دعوت به عمل آوردند. پس از این سخنرانی کیمیا و کیانا ضیافت و ماندانا باستانی با دست‌افشانی گروهی خود شکوهی به مجلس دادند.
آریانا مهرخداوندی دیگر برنامه‌ی این جشن را دکلمه‌خوانی خود اجرا کرد. برنامه بعد نیز اجرای موسیقی به نوازندگی منوچهر دینی و کیانوش رفیعی و خوانندگی بهنام رفیعی بود که شوری به مجلس بخشیدند و مهمانان را وجد آوردند.  در آخر نیز دکلمه تاثیرگذاری از سوی شهرزاد رستمی راد برگزار شد.

برای برگزاری این جشن سپند گژگینی، آزیتا دهموبد، آناهیتا کاویانی، ماندانا باستانی، مهسا کابلی‌زاده، سپیده میرچنت، کیمیا و کیانا ضیافت، فرهاد ایرانفر، منوچهر دینی، بابک مزداپور، آزادمهر کاویانی، سام زهره وندی، بهنام رفیعی، پوراندخت رستميان، مهرناز كاوسی، آذين يزدانی، هما سروشی و آزادمهر كاويانی تلاش بسیار کردند.

 

70707


تاریخ پست:1396/1/9 13:31 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :4444

دیدگاه هموندان

نام : منوچهر گژگینی زمان : ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ _ ۰۰:۰۹:۰۰

این نظر کلی است مربوط به این گزارش ندارد. شما خیلی زحمت میکشید از طریق این گزارشات زرتشتیان در خارج وداخل با هم آشنا میکنید. فکر میکنم که از همه بخواهید برای هر عکس حداق یک جمله کوتاه برای معرفی آن عکس بنویسند وشما هم آنرا چاپ کنید

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics