تاریخ پست:1396/2/2 14:25
خبرنگار امرداد: نگار جمشیدنژاد

با تایید صلاحیت نامزدهای پنجمین دوره‌ی انتخابات شورای شهر، نامزدهای تایید صلاحیت شده‌ی غیر مسلمان این دوره، وارد کارزار انتخابات می‌شوند.

تمامی نامزدهای غیر مسلمان پنجمین دوره‌ی انتخابات شورای شهر در یزد، کرمان و تهران تایید صلاحیت شدند. در یزد سپنتا نیکنام، در کرمان فرشید بختیاری و فرخ ایزدی و در تهران بابک شهریاری از نامزدهای زرتشتی و همچنین سه نامزد ارامنه انتخابات شورای شهر تهران، آرمن نظریان، آرا شاوردیان و آندرانیک سیمونی در میان نامزدهای تایید صلاحیت شده هستند. گفتنی است سپنتا نیکنام، فرنشین کمیسیون خدمات شهری یزد در دوره‌ی چهارم شورای این شهر است.

 


تاریخ پست:1396/2/2 14:25 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3196

دیدگاه هموندان

نام : كامبيز زمان : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۱۷:۴۴:۴۴

باید از اقدام به موقع و منطقی و مستدل و شجاعانه آقای دکتر اختیاری جهت رفع مشکل سپاسگزاری نمایم .

نام : سهراب زمان : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۲۳:۳۷:۴۴

فرخ ایزیدی عزیز تبریک فروان, به امید حضور در پست های بالاتر. برای شما و دیگر همکیشان داوطلب آرزوی پیروزی دارم.

نام : بهرام زمان : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۰۸:۴۱:۵۶

از دکتر اختیاری متشتکریم که یک نامه بنابر وظیفه به رییس مجلس نوشتند. دوست داریم اقدام شجاعانه ایشان را در زمینهای مارکار یزد که به تصرف در آمده نیز ببینیم. دوست داریم در زمینهای قصرفیروزه هم ببینیم.

نام : همکیش زمان : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۰۹:۰۱:۳۳

همه عوامل دست بدست هم داد تا این مشکل حل شود از جمله گزارشات بی بی سی، نامه ریاست مجلس، خبررسانی به موقع امرداد، نظرات همه همکیشان و ایران دوستان. یاد گرفتیم که میشود مسایل را با منطق و اعتراض سازنده حل کرد.

نام : فریدونی زمان : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۱۱:۵۱:۵۹

درود بر همگان : در این موضوعی که پیش آمده بود و متاسفانه میرفت که به ضر رایرانیان غیر مسلمان تمام شود که ظاهرا اینگونه نشده است باید از حساسیت همه همکیشان و دفاع از حق خودشان سپاسگزاری کرد. همچنین سپاس ویزه داشت از نماینده گرامیمان جناب آقای دکتر اختیاری که بجا و سریع واکنش نشان دادند.

نام : همکیش زمان : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۰۸:۳۱:۳۷

با درود خدمت تمام عزیزانی که با رای مردم و برای مردم در مسند قدرت نشسته اند جناب دکتر اختیاری امیدواریم همچنان با شجاعت و پشت کار زمینهای غصبی که همکیش گرامی در بالا اشاره نمودند نیز ورود پیدا کرده و جهت تعیین تکلیف انها همت گمارید زیرا باز پس گیری دیگر امری بعید بنظر میرسد بدرود

نام : همکیش زمان : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۱۸:۲۷:۵۶

تنها زرتشتیان کاندید شوراها نبودند و نماینده دیگری نیز وارد گود شده اند اما نامشان درج نشده است.

نام : محمد رضا زمان : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۲۳:۰۱:۲۸

درود. به عنوان یک ایرانی بسیار خوشحال شدم. ایران سرای وطن پرستان هست دین و مذهب ملاک ایرانی بودن نیست. هیچ فیلتری نباید ملی گرایی ایرانی را محدود کند بخصوص هموطنان زرتشتی که همیشه پاسدار هویت ملی و فرهنگ این سرزمین بوده و هستند.

نام : رضا زمان : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۱۷:۱۹:۱۱

خیلی عالی و سپاس از مشارکت تون

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics