تاریخ پست:1396/4/13 10:24
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

مجمع همگانی عادی سالیانه انجمن زرتشتیان یزد گردش ۶۲ در نهمین روز از تیرماه ۱۳۹۶ خورشیدی با گزینش بازرس جدید این انجمن برگزار شد.

این مجمع که در تالار بزرگ‌چمی یزد برگزار شد، پس از رای‌گیری بهرام مهررستمی، بازرس پیشین انجمن، دوباره در این سمت برگزیده شد و فرزاد شهریاری‌فر نیز در جایگاه بازرس جانشین گزینش شد.

پیش از این نیز سپنتا نیکنام، فرنشین انجمن زرتشتیان یزد گزارش عملکرد انجمن در سال گذشته را ارایه کرد و بهرام مهررستمی در جایگاه بازرس گزارش بیلان مالی انجمن را ارایه داد. 

هموندان هیات‌مدیره‌ی گردش ۶۲ انجمن زرتشتیان یزد

هیات گرداننده‌ی مجمع

سپنتا نیکنام، فرنشین انجمن زرتشتیان یزد

بهرام مهررستمی، بازرس انجمن زرتشتیان یزد

فرتور از انجمن زرتشتیان یزد است.

0114


تاریخ پست:1396/4/13 10:24 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3170

دیدگاه هموندان

نام : همکیش یزدی زمان : ۱۳ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۶:۳۵:۵۴

جلسه فرمایشی بود و پس از تعریف و تمجید از همدیگر بازرس از قبل تعیین شده دو باره به صورت نمایشی انتخاب شد. در این جلسه صوری حتی یک نقد هم مطرح نشد در واقع فرصت نقد به حاظرین اعطا نشد.

نام : همکیش زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۳:۵۸:۴۶

همکیش یزدی ،گزارش مالی نیز ارایه نشد؟

نام : سوال ؟ زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۶:۴۰:۴۷

خلاصه گزارش مالی طبق قانون که بازرس مرتب دم از قانون مداری میزد باید چاپ میشد و در اختیار مردم و حاضرین قرار میگرفت! تنها کفته شد هر شخصی گزارش را می خواهد ببیند به انجمن مراجعه کند؟ در واقع گزارش درست مالی داده نشد و فقط مانده حسابهای بانکی انجمن خیلی سریع و غیر قابل فهم خوانده شد. این مجمع واقعی، و برای ارایه گزارش مالی و بحث در مورد عملکرد انجمن نبود.

نام : همکبش زمان : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ _ ۰۵:۲۵:۰۳

پس حق داریم وقتی مدیر انتصابی انجمن یزد را به چالش میکشیم و در مقابل منتقدان را تخریب گر میخوانند.واقعا میلیاردها درامد انجمن نباید مانند درآمد خیراتی مردم به انجمن شریف ابادکه در زمان زیارت پیرسبز بر دیوارهای زیارتگاه نصب شده بود ریزدرامد آن نیز ارایه میشد؟از قدیم گفته اند آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است.مجمع جای حسابرسی است نه دعوت به داخل انجمن.مدرک ادعایی را بدهید دست مردم پخش شود و داخل منازل بررسی و سنجش شودباید ریز درامد و ریز وامها به اشخاص حقوقی د حقیقی و خرجها و درامدها به تفکیک چاپ و در اختیار صاحبان اصلی درامدها یعنی مردم قرار دهند.مردم صدایشان درنمی آید وگرنه اعتراض هایشان درون جامعه شنیده می شود.

نام : غیر همکیش زمان : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۱:۱۵:۵۸

قابل توجه همکیش همیشه منتقد درست میفرمایید خلاصه گزارش مالی باید در اختیار مردم قرار میگرفت و این وظیفه بازرس از پیش تعیین شده و با عرض پوزش دست نشانده دوران پیشین انجمن میباشد همان دورانی که جلوی حرکتها و پیشرفت جوانان را میگرفتند و کم کم جلوی برگزاری جشنها را به هر بهانه ای گرفتند

نام : همكيش يزدي زمان : ۱۶ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۸:۳۵:۳۳

به امید موفقیت و پیروزی انجمن زرتشتیان یزد

نام : سروش زمان : ۱۸ تیر ۱۳۹۶ _ ۰۸:۱۰:۴۲

همتتان پایدار و به امید موفقیت بیشتر

نام : دلسوز از یزد زمان : ۱۸ تیر ۱۳۹۶ _ ۲۰:۴۸:۵۴

مسلما مشکلات و کاستیهایی در هر انجمن وجود دارد انجمن یزد هم این این قاعده جدا نیست و نباید کارهای خوب آن انجمن نادیده گرفته شود قطعا بهتر بود که ترازنامه مانند سالهای قبل چاپ میشدهمین آقای مهررستمی از سال حدود68 تا 88 که حسابدار بودند هر ساله پیش از مجمع ترازنامه را چاپ می کرد و در اختیار عموم قرار می داد من به شخصه ترازنامه7 یا 8 سال را دارم فکر کنم کم کاری امسال از حسابدار و یا خزانه دار بوده و بازرس در مجمع چاره ای نداشت که بگوید برای دیدن ترازنامه به انجمن مراجعه کنید البته ممکن است هیات مدیره جدید علاقه مند به چاپ ترازنامه و اطلاع دادن ریز حسابهای انجمن به مردم نباشد که قطعا خلاف قانون است و خود بازرس باید تذکر دهد با آرزوی موفقیت و سربلندی انجمن زرتشتیان یزددر راه خدمت به جامعه زرتشتی

نام : مهرداد زمان : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ _ ۱۳:۳۷:۰۶

با تشکر و قدردانی ازاقای مهر رستمی که به گفته همکیش دلسوز قریب سی سال مسیو لیت بسیار سنگین حسابداری و بازرسی انجمن محترم یزد رابر دوش داشته اند در هیکدام از بنگاهای اقتصادی و غیر انتفاعی و یا انجمنهای دینی عقل سلیم و تا حدودی قانون و عرف اجازه انتشار ریز حسابها و بیلان برای عموم را نمیدهد به دلیل محرمانه بودن و اظهار نظر های بی مورد و نااگاهانه افراد احیانا مغرض ولی اعضای محترم هییت مدیره انجمن که منتخبین مردم هستند میتوانند به این اطلاعات دسترسی کامل داشته باشند که دارند و به نحو مقتضی در اختیار علاقه مندان بگذارند.در پایان از همه خدت گذاران بی ادعا و مخلص جامعه قدردانی مینمایم

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics