تاریخ پست:1396/5/12 15:15
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

مانترهبخش مقدماتی بیست‌وچهارمین همایش مانتره از 17 تا 20 امردادماه 1396 خورشیدی در تهران، یزد، کرمان و شیراز برگزار خواهد شد.
به گفته‌ی شایان نجمی، هماهنگ‌کننده‌ی بیست‌وچهارمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره، همایش مقدماتی مانتره برای گزینش راه‌یافتگان به بخش پایانی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 17 و 18 امردادماه در تالار مریم‌آباد یزد، پنج‌شنبه 19 امردادماه در تالار آتشکده‌ی کرمان و آدینه 20 امردادماه در تالار روانشاد یزدانی شیراز برگزار خواهد شد. زمان آغاز همایش در یزد از ساعت 16، در کرمان از ساعت 18، در تهران از ساعت 8 و در شیراز از ساعت 19 آغاز خواهد شد.

شایان نجمی همچنین پیرامون داوران بخش اوستاخوانی همایش مانتره گفت: «تاکنون پریا ماوندی و راشین جهانگیری، شهناز شهزادی، آذین فرهی‌فر، رزین فرهی‌فر، مهتاب لریان، آویسا خسروی، شروین کاووسی، فرشاد خدادادی، رویا نمیرانیان، پروا نمیرانیان، تریتی کیانی، پدرام سروش‌پور و ارشیا خسروپور به عنوان داور اعلام آمادگی کرده‌اند.»

شایان نجمی شمار شرکت‌کنندگان در بخش اوستاخوانی  را 159 تن و در بخش مانترک 51 تن اعلام و شعار مانتره امسال را «هر آن ذره که روشن می‌کند جان، درون حال تو گشتست پنهان» عنوان کرد.

برای آگاهی‌های بیشتر پیرامون همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره اینجا را کلیک کنید.


تاریخ پست:1396/5/12 15:15 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1499

دیدگاه هموندان

نام : شركت كننده مانتره زمان : ۱۳ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۳۵:۲۹

واقعا باید به هماهنگ کننده مانتره امسال بابت این همه تغییر در مانتره 24 تبریک گفت! این همه تغییر در رده و بخش های گوناگون مانتره بدون گرفتن بازخورد مناسب، ریسک پذیری بسیار بالایی دارد و کانون مسیول آن خواهد بود، نه شخص.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics