تاریخ پست:1396/5/23 23:26
خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی

بنابر اعلام انجمن زرتشتیان تهران نام‌نویسی سرویس مدرسه‌های زرتشتی شنبه ۲۸ امردادماه آغاز و تا ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۶ ادامه دارد.

خانواده‌های زرتشتی برای نام‌نویسی فرزندان خود می‌توانند با همراه داشتن یک قطعه عکس سه در چهار در ساعت‌های اداری به دبیرخانه‌ی انجمن زرتشتیان بروند.

تصمیم دیگر انجمن تعیین هزینه‌ی سرویس رفت و برگشت برای دانش‌آموزان بود که بر این اساس هر دانش‌آموز برای مسیر رفت و برگشت شش میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و برای یکی از مسیرهای رفت یا برگشت چهار میلیون ریال در هنگام نام‌نویسی سرویس پرداخت شود.

همچنین براساس تصمیم دیگر دانش‌آموزان اقلیت دینی غیرهمکیش که بخواهند از سرویس مدرسه‌های زرتشتی انجمن استفاده کنند می‌بایست برای مسیر رفت و برگشت ۱۸ میلیون ریال و برای مسیر یک طرفه ۹ میلیون ریال بپردازند.  


تاریخ پست:1396/5/23 23:26 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1125

دیدگاه هموندان

نام : ولی دانش آموز زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۸:۳۱:۴۴

ادرود، چه انجمن جالبی ! دوباره مسافت را با هزینه تطبیق ندادند. کسی که منزلش است نزدیک مدارس است با کسی که ساعتها در راه است هزینه تساوی باید پرداخت کنند پارسال گفتیم جوان هستند و تجربه ندارند ولی امسال با کسب تجربه این کار تکرار شد نتیجه ،این انجمن هرکاری که دوست دارد می کند و به نظر بقیه کاری ندارد

نام : همکیش زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۵:۰۱:۳۱

پارسال 450 هزار تومن بود امسال 650 هزار تومان . چه چیزی تو مملکت 50 درصد گران شده که حدود 50 درصد افزایش نرخ داشته اند. درسته انجمن سوبسید میده ولی لطف کنه سطح آموزش را در مدرسه با پرداخت سوبسید بالا ببره خیلی شایسته تر هستش.

نام : ,ولی دانش آموزی دیگر زمان : ۲۵ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۹:۲۱:۳۴

من خودم در جاهایی به انجمن انتقاد دارم. اما حرف آ« ولی را که گفته مسیر را در هزینه دخیل نکرده اند را غیر منصفانه و بیرحمانه میدانم. واقعا شما جای آنها آیا میتوانستید این همه مسیر را در تهران هزینه بندی کنید؟ ایا انجمنهای قبلی که کارکشته بودند این کار را کردند؟

نام : ولی دانش آموز زمان : ۲۶ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۸:۱۵:۳۶

با درود، ولی دانش آموز دیگر ما خودمان هم با سرویس به مدارس زرتشتی می رفتیم در دوران ما هر مسیری یک قیمت داشت و همه نسبت به مسافت پرداختی داشتند

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics