تاریخ پست:1396/6/10 20:44
کانون پرورش فکری کودکان برگزار کرد:

آیین نکوداشت آندیا شهزادی، جوان موفق زرتشتی

خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از آندیا شهزادی نوه‌ی موبد رستم شهزادی به عنوان هموند فعال کانون در دوران کودکی و جوان موفق امروز سپاس‌داری کرد.

آیین سپاس‌داری و نکوداشت آندیا شهزادی پنج‌شنبه نهم شهریورماه 1396 خورشیدی در تالار کانون و با باشندگی خانواده‌ی شهزادی و شماری از استادان دانشگاه و مسوولان کانون برگزار شد.

آندیا شهزادی زاده‌ی۱۶ مهرماه ۱۳۷۳ خورشیدی در کانادا است. وی زاده‌ی دکتر سهراب شهزادی و مهرافزون خدابخشی و نوه موبد رستم شهزادی است. آندیا شهزادی دوره‌ی پیش دبستانی خود را در دبستان شهید بهزادی، دوره‌ی دبستان را در دبستان فاطمیه و دوره‌ی راهنمایی را در آموزشگاه حضرت مریم گذراند. پس از آن دوره‌ی دبیرستان را در تورنتوی کانادا و دبیرستان گلن فورست ادامه داد. آندیا شهزادی دوره‌ی کارشناسی خود را همزمان در سه رشته‌ی روانشناسی، ژنتیک و جرم‌شناسی را از دانشگاه تورنتو کانادا گذراند. وی هم اکنون در آمریکا در رشته‌ی پزشکی مشغول به تحصیل است. آندیا شهزادی مقاله‌های گوناگونی در زمینه‌ی جراحی مغز، اعصاب و ستون فقرات نوشته و در فیزیوتراپی نیز به مدت سه سال مشغول به کار بوده است. شهزادی هم‌اکنون در دانشگاهِ مشغول به تحصیل، مسوول آزمایشگاه آناتومی پزشکی نیز هست. آندیا شهزادی از دوران کودکی هموند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود، در کلاس‌های سفالگری، خوشنویسی و نقاشی شرکت می‌کرد و به عنوان هموند فعال این کانون شناخته می‌شد. شهزادی در زمینهی خوشنویسی دارای مدرک از انجمن خوشنویسان است و در موسیقی نیز پیانو و تنبک را دنبال کرده است.

0114


تاریخ پست:1396/6/10 20:44 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :4652

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۳:۱۰:۴۵

شادباش فراوان به خانواده پرافتخار زرتشتی

نام : همکیش زمان : ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۴:۱۴:۴۲

بسیار خوشحالم که یکی دیگر از افراد زرتشتی به عنوان افتخار جامعه زرتشتی شناخته می شود . برای ایشان و خانواده گرامی ارزوی موفقیت روزافزون دارم

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics