تاریخ پست:1396/7/1 18:4
مدیر دبیرستان رستم‌آبادیان:

شمار دانش‌آموزان ما بیش از دو برابر شده است

خبریار امرداد: گوهر برومندی

اردشیر بهمردی، مدیریت دبیرستان پسرانه‌ی دوره‌ی یکم رستم آبادیان، آرمان خود را در راستای بالا بردن کیفیتِ آموزشی و افزایش کیفیت فضای آموزشی این آموزشگاه زرتشتی بیان کرد.
«امرداد» به دنبالِ گفت‌و‌گو با مدیران آموزشگاه‌های زرتشتیان این بار به سراغ مدیریت آموزشگاه رستم آبادیان رفت. اردشیر بهمردی در آغاز از پیشینه‌ی علمی خود گفت: «دانش‌آموخته‌ی کارشناسی‌ارشد مهندسی تکنولوژی نساجی در سال 1379 و دکترای زبان و فرهنگ و زبان‌های ایران باستان از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم. همچنین در دوره‌های آموزشیِ درون خدمتِ آموزش و پرورش در زمینه‌‌ی مدیریت، پیوسته شرکت می‌کنم.»
بهمردی که دارای گواهی‌نامه‌ موبدیاری و هیربدی از انجمن موبدان تهران است، در ادامه از پیشینه‌ی خدمت در آموزش و پرورش گفت: «18 سال پیش در آموزش و پرورش استخدام شدم که 14 سال آموزگار دینی بودم و اکنون چهار سال است که مدیریت دبیرستان رستم‌آبادیان را بر دوش دارم.»
وی آرمان خود را در راستای افزایش کیفیت آموزش و کیفیت فضای آموزش دانست و افزود: «با همکاری دهشمندان و انجمن اولیا و مربیان، آزمایشگاه، کارگاه، کتاب‌خانه‌ و کلاس کامپیوترِ دبیرستان را راه‌اندازی کردیم و با زیباسازی آموزشگاه، پهنه‌ی‌ آموزشیِ دلنشین و شادی برای دانش‌آموزان فراهم شد. همچنین با به‌کارگیری دبیران شناخته شده و سرآمد در راستای بالا بردن کیفیت آموزش تلاش کردیم.»
مدیر رستم‌آبادیان با گفتن این‌که شمار دانش‌آموزان این آموزشگاه از 36 تن در آغاز، اکنون به 80 تن در دوره‌ی مدیریت وی رسیده است، خواستار همکاری انجمن زرتشتیان و انجمن اولیا و مربیان و دیگر سازمان‌های هازمان زرتشتی برای پیگیریِ آرمان خود شد.
گفتنی است اردشیر بهمردی پیش از خدمت در آموزش و پرورش، مدیریت کارخانه‌ی نساجی سیلک یزد و مدیریت بازرگانی قطعات نساجی را بر دوش داشته و استاد دانشگاه علمی کاربردی در زمینه‌ی فرهنگ‌شناسی و ایران‌شناسی بوده است. او اکنون استاد نشست‌های آموزشی انجمن موبدان تهران است.


تاریخ پست:1396/7/1 18:4 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2046

دیدگاه هموندان

نام : یک همکیش زمان : ۱ مهر ۱۳۹۶ _ ۱۹:۱۸:۳۳

امید دارم که شما و همکارانتان بتوانید 80 دانش آموز عالی را تحویل کشور عزیز مان ایران بدهید . با خدا قوت به شما و تمام افرادی که برا ی فرزندان این مرز و بوم تلاش میکنند . تندرست و پیروز باشید .با سپاس

نام : اردشیر زمان : ۱ مهر ۱۳۹۶ _ ۲۲:۰۴:۴۶

با درود ،خسته نباشید میگویم به مدیریت محترم دبیرستان رستم آبادیان جناب اردشیر بهمردی،امیدوارم که همیشه پیروز و کامروا باشید

نام : بهروز جمشیدیان زمان : ۲ مهر ۱۳۹۶ _ ۰۸:۳۵:۴۵

بادرود و آرزوی پیروزی و شادکامی برای جناب اقای دکتر بهمردی ، ارزومندم انجمن های زرتشتی سراسر کشور و هازمان زرتشتی در راستای بهبود و افزایش توان آموزشی و پرورشی جامعه همکیش ، قدر و جایگاه این تحصیلکردگان و فرهیختگان زرتشتی را بدانند و با ایجاد امکانات بیشترین بهره فرهنگی و علمی را از این بزرگواران ، فرزندان ما و ایین راستی ببرد. شاد و به کامه باشید.

نام : ... زمان : ۲ مهر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۲۲:۲۰

جناب آقای بهمردی باسپاس وخسته نباشید از جنابعالی و آرزوی موفقیت وسلامتی

نام : یک ایرانی زمان : ۲ مهر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۵۹:۵۷

با سپاس از شما و همه آموزگاران راستی . خسته نباشی مرد بزرگ .

نام : خداداد ماوندادی زمان : ۳ مهر ۱۳۹۶ _ ۱۳:۴۰:۵۰

از درگاه اهورامزدا سر بلندی وکامروایی جناب دکتر اردشیر بهمردی وهمه ایرانیان نیک سیرت را خواهانیم . پاینده باشید

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics