تاریخ پست:1396/9/12 17:16
انجمن زرتشتیان تهران فراخوان داد

زمین کارواش یزد اجاره داده می‌شود

خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

انجمن زرتشتیان یزد تصمیم گرفت تا دوباره فراخوانی برای اجاره دادن زمین خود در بخش غربی میدان مارکار یزد (معروف به کارواش) منتشر کند.

در این آگهی آمده است: انجمن زرتشتیان تهران در نظر دارد یک قطعه زمین خود، واقع در ضلع غربی میدان مارکار یزد (معروف به کارواش) را جهت بهره‌برداری، ترجیحا در امور فرهنگی، در اختیار همکیشان علاقه‌مند قرار دهد.

متقاضیان می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را تا ۱۰ دی‌ماه ۱۳۹۶ خورشیدی به صورت کتبی به دبیرخانه‌ی انجمن زرتشتیان تهران ارسال کنند.


تاریخ پست:1396/9/12 17:16 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1201

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۸:۳۳:۰۷

امیدواریم انجمن محترم اللخصوص فرنشین محترم تا پایان دوره طلایی این دوره به قول قبل انتخابات خود عمل نموده وتکلیف زمینهای قصر فیروزه را مشخص کنند وگرنه فروختن زمین و خانه و تخریب و اجاره دادن کار چندان سختی به نظر نمیرسد ضمنا قولی هم که در زمان اتخابات بازرس انجمن به همکیشان دادند بابت حسابرسی از انجمن در سه دوره را نیز فراموش نکنند

نام : بهزاد زمان : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۴:۱۲:۰۸

تا انجاییکه یادمان مانده ایشان با تبصره انتخاب مجدد اساسنامه برای یک دوره دیگر وارد هییت مدیره شدند والبته برای امور ناتمام مهم مطرح شده : گرفتن اجاره معوقه قصرفیروزه با قیمت عادلانه گرفتن 3% ارزش اعیانی مدارس شش گانه از اموزش و پرورش اجاره دادن زایشگاه بهمن پس از سالها به نرخ روز و عادلانه رفع تجاوز پزشک یزدی به زمینهای روانشاد مارکار حال شما قضاوت بفرمایید ایشان پس از 12 سال که تمام موارد بالا هم نشات گرفته از مدیریت قوی ایشان بوده !! در کدام مورد موفق بودن که کمی دلگرم و خوش باشیم ؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics