تاریخ پست:1396/10/3 15:45
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

خبرگزاری ایسنا و دیگر تارنماها خبر درگذشت دولت نیک‌منش پیشکسوت ورزش کشور را پوشش دادند و بی‌توجهی مسوولان ورزش کشور به وی در زمان زندگانی او را گوشزد کردند.

خبرگزاری ایسنا در پی آگاهی‌رسانی درگذشت دولت نیک‌منش، پیشکسوت ورزش از وی به عنوان نخستین قهرمان رشته‌های ورزشی والیبال و دوومیدانی بانوان ایران یاد کرد و در این‌باره نوشت: با وجود گلایه‌ی روانشاد دولت نیک‌منش از بی‌توجهی مسوولان ورزش کشور، عمرش به دیدار و عیادت مسوولان قد نداد.

برپایه‌ی خبر منتشر شده از سوی ایسنا، آیین یادبود شادروان دولت نیک‌منش که سال‌ها در سمت‌های گوناگون همچون ‌داوری والیبال، دوومیدانی و ... خدمت می‌کرد، پنجشنبه هفتم دی‌ماه 1396 خورشیدی در خیابان میرزا کوچک‌خان، کوی زرتشتیان، تالار ایرج از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می‌شود.

تارنماهایی همچون طرفداری، پارسینه، خبرلند، خبر فارسی و ... نیز با استناد به خبرگزاری ایسنا، خبر درگذشت شادروان دولت نیک‌منش، نخستین بانوی پیشکسوت دو و میدانی ایران و استاد زرتشتی دانشگاه تهران را پوشش دادند.

دولت جمشید نیک‌منش، در سن ۸۳ سالگی و در ساعت ۵ بامداد پنج‌شنبه، ۳۰ آذرماه ۱۳۹۶ خورشیدی بر اثر بیماری در خانه‌ی سالمندان زرتشتی درگذشت. برای خواندن زندگی‌نامه‌ی روانشاد اینجا را کلیک کنید.‌

 


تاریخ پست:1396/10/3 15:45 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1436

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics