تاریخ پست:1396/12/27 14:12
گروه عکس

امرداد پستی را هفته‌ای یکبار با عنوان «بنویس و به اشتراک بگذار» برای خوانندگان به نمایش می‌گذارد که در آن احساس خود را درباره‌ی عکسی که منتشر شده بنویسند.از میان جمله‌های نوشته شده یک جمله برگزیده می‌شود که در پست بعدی اعلام می‌شود.
در «بنویس و به اشتراک بگذار»(17) که عکسی ازمنظره بهاری بود جمله‌ی «همچون درختان سیب شکوفه بده و در زیبایی و آبادانی سرزمینت از دیگر مردمان پیشی بگیر تا آرامش و شادی همراه همیشگیت گردد» برگزیده شد.
احساس خود را درباره‌ی این فرتور(:عکس) که از آیین پنجی است را در یک یا چند جمله کوتاه بنویسید. بهترین جمله برگزیده و به اشتراک گذاشته می‌شود.

 

1362


تاریخ پست:1396/12/27 14:12 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1083

دیدگاه هموندان

نام : سید محسن میرآفتاب شهره زمان : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۵:۳۵:۳۸

پدر و مادر گرامی از این که مرا در سرما و گرما مهربانانه پاسداری کردید سپاسگزارم ، بیش از بهرام ورجاوند چشم به راه شما هستم ، فروهر های شما همیشه شاد باد

نام : میدیوماه زمان : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۷:۲۷:۳۶

سنت زیباو دیدنی که همچنان در قاسم آباد یزد در سپیده دم اورمزد از ماه فروردین بر پا می‌شود.

نام : مهدی صفا زمان : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۳:۴۶:۴۷

اینهارا فقط آتش نبین. این روشنایی دلهاییست دردل شب،همچون دل بانی آنها روشن است. یعنی دستها ودعاهای آنان بسوی خدای خالق نور.روشنایی واتش است.

نام : مهدی صفا زمان : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۳:۵۵:۴۰

در دل تاریک شب.فقط دل واتش خداپرستانست که روشن است. همچون اتش مردم قاسم اباد

نام : دانا زمان : ۱ فروردین ۱۳۹۷ _ ۱۳:۵۹:۵۹

آمدم‌نبود! اگر‌تو‌در‌خانه‌نباشی،من‌به‌کدام‌نشانی بیاییم! آیا‌خانه‌امان‌همان‌جا‌هست؟ من‌می‌اییم‌حتی‌اگر‌چراغی‌نیفروخته‌ باشی،من‌می‌آیم‌حتی‌اگر‌دشمن‌.آتش افروخته‌باشد،تورا‌به‌یاد‌می‌آورم اما‌ایا‌شما‌مرا‌به‌یاد‌خواهید‌آورد یک‌سال‌دیگر‌با‌همه‌ی‌رنج‌هایش با‌همه‌ی‌دل‌نگرانی‌هایش،با‌همه‌ی‌ ترس‌های‌برای‌فردا‌یش‌گذشت‌،بزرگتر‌ شدم. پیر‌تر‌شدیم،اما‌آیا‌دانا‌تر‌هم‌ شده‌ایم؟آنها‌که‌هزاران‌سال‌پیش‌، چیز‌هر‌چند‌کمی‌تغیر‌یافته‌،برایت‌تان‌به جا‌گذاشتند،ایا‌شما‌هم‌می‌توانی‌‌مانند آن‌برای‌آیندگان‌بر‌جا‌بگذارید،‌من‌به‌ خانه‌خواهم‌آمد‌چراغ‌خانه‌را‌روشن نگهدار،خانه‌را‌به‌بیگانه‌نسپار می‌آییم‌هر‌سال‌حتی‌اگر‌کو‌رسوی‌نوری بیایید،سال‌نو‌خجسته‌باد دانا

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics