تاریخ پست:1397/3/29 11:25
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

دبستان گیوانجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه‌ی گیو بنا دارد با دهش نیک‌اندیشان هازمان فضای آموزشی و پرورشی این آموزشگاه زرتشتی را بازسازی و بهسازی کند.
دبستان دخترانه‌ی گیو سال 1327 خورشیدی در منطقه‌ی 6 آموزش پرورش تهران و بر پایه نیک‌اندیشی ارباب رستم گیو و برادر شادروانشان، گیو شاهپور بنیان نهاده شده است، نزدیک به  هفتاد سال است در راستای پرورش نونهالان این مرز و بوم می‌کوشد  و همچنان با سربلندی همچون گذشته این آرمان را به بهترین شیوه اجرا می کند. برتری دانش آموزان این دبستان در سطح منطقه و استان در رشته‌های گوناگون فرهنگی، علمی در سال تحصیلی 97-1396 نشان‌دهنده‌ی پیشرفت این آموزشگاه زرتشتی است. به منظور بالا بردن کیفیت فضای آموزشی و پرورشی و ایجاد امنیت لازم و فراهم نمودن امکانات رفاهی جهت آسودگی دانش آموزان، مدیریت و اولیا و مربیان دبستان بنا دارند در تابستان پیش‌ رو با کمک مالی نیک‌اندیشان نسبت به بهسازی واز میان برداشتن برخی مشکلات موجود به شرح زیر اقدام کند:

- افزایش فضای آموزشی کلاس ها

- بهسازی سیستم برق دبستان با توجه به فرسودگی آنها شامل؛ سیم کشی، جداسازی جعبه تقسیم برق فضاهای مختلف

- نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

- ساماندهی آزمایشگاه و اتاق ورزش دبستان

بنیان این مدرسه با نیت گسترش علم و دانش و فرهنگ در میان فرزندان این مرز و بوم است. این مکان با دیرینگی هفتاد سال و با دارا بودن فضاهای بسیار وسیع مناسب آموزشی و فرهنگی نیاز به بازسازی و بهینه‌سازی در بخشهای مختلف دیگر از جمله موارد زیر داشته که دستیابی به آن دهش نیک‌اندیشان هازمان را خواستار است:

- بازسازی آسفالت حیاط مدرسه و ایجاد فضای پویا در آن

- بهسازی و بازسازی دیوارهای فضاهای آموزشی طبقه زیرین ساختمان اصلی و بخش سرایداری

- ایجاد سیستم سرمایشی مناسب جهت استفاده در آغاز و پایان سال تحصیلی

- بهسازی تالار اجتماعات دبستان شامل؛ سیم کشی برق، نیمکت‌ها، ایجاد فضای آگوستیک، ترمیم و سفیدکاری و نقاشی سقف، بهسازی برخی فضاهای فرسوده، بازسازی سرویس بهداشتی

دهشمندانی که خواستار همیاری در بازسازی و بهسازی دبستان دخترانه‌ی گیو هستند، می‌توانند برای هماهنگی روزهای دوشنبه و چهارشنبه با دبستان گیو به شماره‌ی 66404915 تماس بگیرند.


تاریخ پست:1397/3/29 11:25 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :517

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۳۳:۲۱

کاش میشد آن را تخریب و نوسازی کرد. بنظرم اینکار آفتابه خرج لحیم است.

نام : گردآفرید مرادیان زمان : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۰:۲۸:۵۶

درود بر شما . وقتی می توان ساختمانی را به این زیبایی و تاریخی ، ایمن سازی و حفظ کرد چرا تخریب ؟ به نظر می رسد ،بسیاری از مدارس و مکانهای فرهنگی امروزه هویت اجتماعی و تاریخی ما هستند و بسیار با ارزش .

نام : همکیش زمان : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۱۵:۰۷

بستگی دارد ایمن سازی تا چه حد باشد. آیا شما اطمینان میدهید با یک زلزله شش ریشتری خراب نشود ؟

نام : همکیش زمان : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۶:۳۸:۲۷

ساختمان به این زیبایی و دارای هویت فرهنگی ما و یادگار خیر اندیشان جامعه زرتشتی که طی این سالها ( 70 سال ) چه بسا با زلزله هایی که داشتیم خم به ابرو نیاورده چه بهتر است که با کار کارشناسی ایمن سازی و مرمت شود و این یادگار باارزش را حفظ کرد

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.نظر سنجی

آیا به کودکان کار کمک می‌کنید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics