تاریخ پست:1397/9/15 23:23
پیگیری بازی‌های لیگ دسته دوم تهران

نتیجه‌ی دیدار هفته‌ی چهارم آترین بزرگسالان

خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

تیم آترین با داشتن شماری بازیکن مصدوم; نتیجه‌ی هفته‌ی چهارم لیگ دسته دوم بزرگسالان تهران را واگذار کرد.

پیش از آغاز پیکار شمار مصدومان تیم آترین کار را به جایی رسانده بود که حتی برای انتخاب ترکیب تا واپسین زمان بازی هیچ چیز مشخص نبود.  دروازه‌بانی که هفته‌ی پیش عنوان بهترین بازیکن هفته را به دست آورد بطور نامشخصی مصدوم و خانه نشین شده بود. تنها دقایقی کوتاه پس از آغاز بازی با وضعیت خراب زمین مصدومی دیگر را بر تیم افزود. آترین با گلی که در دقایق آغاز بازی به ثمر رساند پیروز میدان بود. اما با وجود نیمکت خالی هر چه از زمان بازی سپری شد; تیم میزبان با  درگیری‌ بیشتری تیم آترین را در فشار می گذاشت. در این میان داور ضربات ایستگاهی پی در پی و پنالتی به سود تیم حریف گرفت و نتیجه‌ی نهایی آنچه دلخواه حریف بود به ثمر نشست و در نهایت بازی با نتیجه‌ی ۲ بر یک به سود تیم میزبان به پایان رسید. هفته‌ی آینده، تیم آترین با شمار مصدومانی که دارد به پیکار با تیم پیام مخابرات، سرنشین کنونی این دوره، می‌رود.

تیم آترین چهارشنبه 15 آذرماه 1397 خورشیدی از ساعت 10:30 دقیقه در زمین چمن ورزشگاه سهند خزانه مهمان تیم کیانمهر بود.

27 بازیکن تیم بزرگسالان را همراهی می‌کنند که دو تن از بازیکنان به نام‌های مهیار دمهری و پیام افشاری زرتشتی هستند. سرمربی‌گری تیم را رضا رزم‌نژاد بر دوش دارد. تیم بزرگسالان آترین در دیدگاه‌سنجی پرطرفدارترین تیم گروه الف لیگ دسته دوم تهران انتخاب شد.

موسسه فرهنگی ورزشی آترین برابر با قوانین فدراسیون فوتبال در سطح باشگاهی به ثبت رسیده و در زمینه‌ باشگاه‌داری، تیم‌داری در تمام گروه‌های سنی، آموزش، آکادمی فوتبال، همکاری با هیات فوتبال استان تهران و فوتسال بانوان فعالیت می‌کند. افلاطون بهرامی، پیشکسوت ورزشی هازمان زرتشتی، مدیرعامل باشگاه آترین است.

فرتور از کانال باشگاه آترین است.

1986


تاریخ پست:1397/9/15 23:23 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :700

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است



هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics