تاریخ پست:1397/10/2 14:14
لیگ دسته دوم باشگاه‌های بزرگسالان تهران

هفته‌ی ششم ؛ نتیجه‌ی تساوی برای تیم آترین

خبریار امرداد: مهشید شهریاری

تیم فوتبال آترین در هفته ششم لیگ دسته دوم بزرگسالان باشگاههای تهران مهمان تیم تیرانداز در ورزشگاه شهید کشوری بود.

این دیدار با هجوم‌های پی‌در‌پی آترین و ایجاد موقعیت‌های پرگل آغاز شد که سرانجام در دقیقه ۱۷بازی با به نتیجه رسیدن یک گل، آترین پیش افتاد. بازیکنان تیم صدرنشین تیرانداز که انتظار چنین تنگنایی را نداشتند در مراحلی دچار درگیری و تنش با یکدیگر شدند و چند باری بازی را به  وقفه کشاندند. تیم آترین به جای بهره بردن از به هم گسیختگی حریف، در اثر اشتباهات پیاپی از درون دروازه، در پایان نیمه‌ی اول و آغاز نیمه‌ی دوم بازی با دریافت دو گل در آستانه شکست دیگری قرار گرفت. ولی با حملات بازیکنان آترین به‌خصوص از دقیقه 55 تا 75 و به نتیجه نرسیدن، سرانجام در پانزده دقیقه پایانی گل تساوی را به ثمر رساند.

به گزارش باشگاه آترین، با اینکه تیم آترین بر بازی برتری بسیار محسوسی داشت ولی اشتباهات مکرر داور اضطراب قضاوت بازی هفته پنجم را در خاطر زنده می‌کرد. در لحظات طاقت‌فرسای پایانی تیم حریف با به هدر دادن دو موقعیت بسیار ایده‌آل و باورنکردنی، باز هم به حاشیه رفت و در وقت‌های اضافی چند بار بازیکنانش به درگیری با بازیکنان آترین پرداختند و در نهایت بازی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

موسسه فرهنگی ورزشی آترین برابر با قوانین فدراسیون فوتبال در سطح باشگاهی به ثبت رسیده و در زمینه‌ باشگاه‌داری، تیم‌داری در تمام گروه‌های سنی، آموزش، آکادمی فوتبال، همکاری با هیات فوتبال استان تهران و فوتسال بانوان فعالیت می‌کند. افلاطون بهرامی، پیشکسوت ورزشی هازمان زرتشتی، مدیرعامل باشگاه آترین است.

فرتور رسیده است.

0114


تاریخ پست:1397/10/2 14:14 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :658

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics