تاریخ پست:1397/11/8 23:33
یادبود بانوی دهشمند در سرای سالمندان زرتشتی

آیین سالروز درگذشت کتایون خسروپور برگزار می‌شود

خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

ذر سرای سالمندان زرتشتی، آیین سالروز درگذشت کتایون خسرو‌پور، بانوی دهشمند برگزار می‌شودهیات‌امنای سرای سالمندان زرتشتی، چهارمین سالروز درگذشت بانوی دهشمند، شادروان کتایون خسروپور را برگزار می‌کند.

آفرینگان‌خوانی درگذشت روانشاد کتایون ظهراب خسرو‌پور شنبه 13 بهمن‌ماه 1397 خورشیدی برابر با فروردین روز و بهمن‌ماه در گاهشمار زرتشتی از ساعت 17 تا 19 در سرای سالمندان زرتشتی برگزار می‌شود.

روانشاد کتایون خسرو‌پور فرزند ظهراب، زاده‌ی سال 1306 خورشیدی در کرمان است. زنده‌یاد در سال 1393 دو دستگاه آپارتمان مسکونی خود و همسرش دکتر اردشیر سیروسی را که در خیابان فاطمی غربی جای دارد، به سرای سالمندان زرتشتی پیش‌کش کرده تا برپایه‌ی نیت‌نامه‌ای که بر روی این ملک وقفی است، از درآمد به دست آمده در راستای نگهداری سرای سالمندان بهره بگیرند.

هیات‌امنای سرای سالمندان زرتشتی همکیشان را به شرکت در این آیین فراخوانده است.

 

 

 

 

 


تاریخ پست:1397/11/8 23:33 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :898

دیدگاه هموندان

نام : فرامرز زمان : ۹ بهمن ۱۳۹۷ _ ۰۳:۵۹:۱۷

سری به خانه سالمندان بزنید ،، تعداد پرسنل قسمت مدیریت را با پرستاران مقایسه کنید ، کسانی که دو یا سه شیفت نگهداری از سالمندان را به عهده دارند از خستگی مفرط توان انجام وظایف خود را ندارند ، لازم است تعدیل نیرو مد نظر قرار گیرد

نام : همکیش زمان : ۹ بهمن ۱۳۹۷ _ ۰۷:۴۷:۴۲

عملکرد روانشاد کتایون خسروپور قابل تقدیر است .ای کاش کمیته ای تشکیل گردد تا بجای اینکه خیر اندیشان در عملکردهای موازی عملکردهای نه چندان سودمند انجام دهند بتوانند به سمت کارهایی هدایت شوند که نیازهای جدی جامعه است .

نام : همکیش زمان : ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ _ ۱۷:۰۹:۲۱

من چند سالی هست که هرازگاهی به سرای سالمندان سر میزنم و سراهای سالمندان دیگری هم رفتم واقعا در مقایسه باهم سرای سالمندان خودمان واقعا تمیز و نگهداری از سالمندان به نحو عالی انجام میشود به نوبه خودم از تمام مسولان و پرسنل تشکر میکنم خدا قوت و سپاس

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics