تاریخ پست:1397/11/21 22:48
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

مقام‌آوران مینی‌والیبال د رهجدهمین جام وهمن مشخص شدندمقام‌های نخست تا سوم رده مینی‌ والیبال در هجدهمین دوره از پیکارهای والیبال جام وهمن مشخص شد.

سپنتا کوچه بیوک، سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی «ج» و اردشیرهمتی «ب»، به ترتیب جایگاه نخست تا سوم  را در این دوره از جام وهمن به دست آوردند.

بازیکنان نونهال تیم سپنتا کوچه‌بیوک، تیم نخست مینی‌والیبال جام وهمن، به نام‌های مهران آبیاری-اشا مال‌گنجی-سپهر سرویان- ارشیا باستانی-شهنام ایرانی‌خواه-اشاوند رستمیان و پویا سامیا‌کلانتری، بازیکنان تیم سپنتا کوچه‌بیوک به سرپرستی آرین بختیاری و با مربی‌گری محمود میرحسینی هستند.

اشا مالی-شایان شش‌برادران-پارسا تیراندازی-شادمهر نجمی-سروش نجمی-کارن نمیری و رامتین قدردان به سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری فرزاد آتشبند و هومن آبیاری تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی، تیم دوم مینی‌والیبال جام وهمن را تشکیل دادند.

بازیکنان باشگاه اردشیر همتی «ب» به سرپرستی فرزاد نیکدین و با مربی‌گری حامد پورخوش‌سفر به نام‌های ویستا بختیاری-هلیا گشتاسبیان-هانیا گشتاسبیان-بخشایش شهرامی-پارمیدا زنده‌نوش-دنیا نوشادی-سامیا آذرگشاسبی و شهرزاد وهومنی هستند.

در نگاهی گذرا به این دوره از پیکارهای مینی‌والیبال می‌پردازیم: تیم باشگاه اردشیر همتی «ب» از گروه (الف) مینی‌ والیبال، در جایگاه نخست ایستاد و تیم باشگاه اردشیر همتی «الف» جایگاه دوم را به دست آورد. در این میان تیم‌های سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی «الف» و «ب» پیکارها را واگذار کردند.

تیم سپنتا کوچه‌بیوک از گروه (ب) جایگاه نخست را از آنِ خود کرد و تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی «ج» در جایگاه دوم ایستاد و تیم‌های یاران آرمین «الف» و «ب» از پیکارها کناره گرفتند.


تاریخ پست:1397/11/21 22:48 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1137

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics