تاریخ پست:1397/11/24 21:0
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

مقام‌های نخست تا سوم در رده‌ی بانوان هجدهمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن با برگزاری دیدار پایانی مشخص شدند.

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، یاران آرمین «ب» و یاران آرمین «الف» به ترتیب جایگاه نخست تا سوم را در رده‌ی بانوان جام وهمن به دست آوردند.

آزاده آذریان-شادی یزدان-آیدا جمشیدی-آناهیتا نمیرانیان-یسنا دمهری-نازنین بامسی-نیلوفر پشوتنی‌زاده-دولت منوچهری-کتایون تیراندازی-یسنا برابری-مهرنوش منوچهری و نگار جهانگیری بازیکنان تیم قهرمان این دوره از جام وهمن هستند.

میترا جوانمرد-ژیلا کرمانی-پریسا کوکلری-پرنیان کوکلری-پوروچیستا رشیدی- مهتاب گشتاسبی-رویا کاویانی و سحر مژگانی، تیم یاران آرمین «ب» را تشکیل دادند.

یاران آرمین «الف» را نیلوفر آذرباد-شراره دارابیان-شهرزاد باستانی-مهرزاد جمشیدی-فرشته فلفلی-آناهیتا زندیان-آندیا کاویانی و سپیده مالی همراهی کردند.

در این دوره از پیکارهای جام وهمن در رده‌ی بانوان 8 تیم به نام‌های، یاران آرمین الف، یاران آرمین ب، یاران آرمین ج، گردآفرید، باشگاه اردشیر همتی کرمان، کانون دانشجویان زرتشتی، سپنتا کوچه بیوک و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی شرکت کردند.

هجدهمین دوره از جام وهمن، به کوشش انجمن یانش‌وران مانتره، پنج‌شنبه 18 بهمن‌ماه 1397 خورشیدی با 25 تیم شرکت‌کننده در سه رده‌ی نونهالان، بانوان و آقایان در سالن ورزشی یگانگی آغاز شد و با دیدارهای فینال در روز دوشنبه 22 بهمن‌ماه  به ایستگاه پایان رسید.

فرتور از سرور دهموبد است.

1986


تاریخ پست:1397/11/24 21:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2151

دیدگاه هموندان

نام : اسفندیار خسروی زمان : ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ _ ۱۱:۴۳:۲۳

درود و سد آفرین به هموندان هرسه تیم یاران آرمین ومربیان وسرپرستان وخانواده های آنان وسرنشینان وکارکنان باشگاه ها وتمامی همکیشانی که مشوق و همراه این گروه از ورزشکاران ارجمند وسایر ورزشکاران بوده وهستند وخواهند بود. اگرچه تلاش وکوشش برای برتر بودن ارزشمند است ولی ارزش واقعی در اخلاق ورزشی و ورزشکار بودن است.بامید آینده بهتر وسرافرازی بیشتر برای همه. جادارد از بنیانگذار و مدیر ومربی ارشد ویار دیرینه آرمین جناب آقای شهرام پوردهی وسرکار خانم دولت زند خاوری که برای هماهنگی تیمها پیوسته زحمات بسیاری کشیده اند جداگانه ازسوی خانواده ام سپاسگزاری نمایم. در پناه اهورامزدا شاد و تندرست زیوید.

نام : امید زمان : ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ _ ۱۶:۵۸:۴۷

تبریک به بانوان تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد که مقام اول را کسب نموده اند

نام : شبنم زمان : ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ _ ۲۲:۲۹:۳۸

تبریک به تک تک اعضای تیم بانوان باشگاه به خاطر فهرمانی

نام : شیوا زمان : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ _ ۱۳:۰۶:۳۹

تبریک به تک تک اعضای تیم بانوان باشگاه جوانان زرتشتی که با پشتکار خود در تمرین ها توانستند قهرمان شوند

نام : اردشیر زمان : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ _ ۲۲:۲۱:۳۳

افرین به سازمان و باشگاه یزد که مقام قهرمانی را ازان خود کرد امیدوارم که سال اینده نیز قهرمان شوید

نام : دينياری زمان : ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ _ ۰۱:۵۴:۴۸

درود بر تمامی بانوان ورزشکار، درود بر بازیکنان تیم سازمان که برسکوی نخست ایستادند و دو صد درود بر تیم های یاران آرمین الف و ب که علی رغم حضور تیم های قدری چون گردآفرید تهران و اردشیر همتی کرمان موفق شدند جایگاه دوم و سوم را کسب کنند ، حضور سه بازیکن از تیم های یاران آرمین در میان 6 بانوی برتر جام نیز برایم جالب بود.

نام : ياسمن زمان : ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ _ ۰۶:۳۸:۵۵

من به شخصه از دیدن بازیهای تیم یاران آرمین لذت میبرم، تیمی دوست داشتنی با جوی صمیمی، بیشتر بازیهاشون سه گیمه میشه و پرهیجان از آب درمیاد. به هرسه تیم تبریک میگم. هم به سازمان که قهرمان شد. هم یاران آرمین که مقابل همه تیم ها گیم گرفتن و دوم.و سوم شدن.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics