تاریخ پست:1397/12/15 23:3
خبرنگار امرداد

زاد روز دانش‌آموزان زاده‌ی‌ زمستان در دبستان دخترانه‌ی مارکار یزد جشن گرفته شد.
کادر آموزشی این آموزشگاه زرتشتی با همکاری انجمن اولیا و مربیان، چهارشنبه 15 اسفندماه 1397 خورشیدی برای دانش‌آموزان زاده‌ی زمستان جشن زادروز برگزار کرد. به هر یک از آنها کارت تبریک و هدیه پیش‌کش شد. درپایان جشن از دانش‌آموزان پذیرایی شد.

سمت چپ: مینا خاوریان مدیر دبستان دخترانه‌ی مارکار

سمت چپ: مینا خاوریان مدیر دبستان دخترانه‌ی مارکار

فرتور رسیده است.

0114


تاریخ پست:1397/12/15 23:3 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :941

دیدگاه هموندان

نام : اولیا زمان : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ _ ۰۱:۵۰:۳۸

برگزاری چنین جشن های تولدی با توجه به هزینه ی خیلی زیادی که از والدین گرفته میشه اصلا درست و به نفع بچه ها نیست.خیلی از پدر مادر ها تمایل به برگزاری جشن تولد و پرداخت هزینه ی آن ندارند ولی یا خجالت میکشند چیزی بگویند و یا از سر ناچاری مجبورند قبول کنند.

نام : رستم زمان : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ _ ۰۷:۱۷:۴۲

دست مریزاد، خانم خاوریان و همکاران

نام : میدیوماه زمان : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ _ ۱۴:۵۱:۵۰

سپاس از خانم خاوریان. من بعنوان رییس اولیا و مربیان دبستان مارکار. با این نظر که شاید کسی تمایل به این گونه برگزاری جشن ها نداشته باشه موافق هستم اگه کسی تمایل نداره بگه تا در جلسه مطرح کنیم در ضمن برای شادی فرزندان و یادگاری که به آنها داده میشه را با هیچ مبلغی نمیشه مقایسه کرد من و دیگر دوستان در انجمن اولیا و مربیان برای پویایی دبستان و شادی دانش آموزان در خدمت هستیم امید آنکه ازگله ها کم و به فرزندانمان بیشتر بیاندیشیم

نام : نکته بین زمان : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ _ ۲۱:۳۹:۰۱

ولی میشه هم تولد برای این عزیزان گرفت هم میشه هزینه ها را کم وخلاصه کرد تا همه بتوانند مشارکت کنند چون با این اوضاع گرانی برای بعضی خانواده ها ممکنه مشکل باشه

نام : سهراب زمان : ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ _ ۱۰:۱۴:۰۷

با درود بر اولیای محترم و مدیرهً محترم و تمام دست اندر کاران و اولیای محترم دبستان دخترانهً مارکار یزد. اتفاقاٌ این کاربسیار پسندیده ای است چون اولاٌ که فکر نمیکنم خرجش زیاد باشد دوماٌ اینکه فرزندتان اجتماعی ببار میآید و میتواند بزرگ که شد سری تو سر ها بیرون بیاورد.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics