تاریخ پست:1398/2/1 21:41
ناشران زرتشتی کوشا در گسترش فرهنگ کتابخوانی

مشارکت دو نشر بَرسَم و هیرومبا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

مشارکت دو نشر برسم و هیرومبا در سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهراندو ناشر زرتشتی بَرسَم و هیرومبا، در سی و دومين نمايشگاه بين المللی كتاب تهران مشارکت دارند.
نشر بَرسَم و هیرومبا در نمايشگاه بين المللی كتاب تهران كنار يكديگر در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌کوشند. دوستداران بازدید از این غرفه‌ی مشترک می‌توانند از 4 تا 14 اردیبهشت‌ماه 1398 خورشیدی به مصلای بزرگ تهران، راهرو 27، غرفه‌ی 7 نشر بَرسَم و هیرومبا بروند.

دیناز دهنادی، صاحب امتیاز و مدیر انتشارات برسم دانش‌آموخته‌ی کارشناسی چاپ و نشر، انتشارات بَرسَم را از شهریور سال 1394 بنیان کرده است. وی فعالیت در زمینه‌ی چاپ را از سال 1384 با همکاری با نشریه‌ی امرداد آغاز کرد و پس از کسب تجربه، در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی در هازمان به کمک نشریه‌ی امرداد انتشارات بَرسَم را بنیان گذاشت.

بهنام مبارکه، صاحب امتیاز و مدیر نشر هیرومبا، مجوز نشر هیرمبا را پس از 33 سال تجربه در عرصه چاپ و نشر در دی‌ماه سال 1396 از وزارت ارشاد اسلامی به عنوان سومین ناشر زرتشتی دریافت کرده است. کتابفروشی، تهیه و آماده‌سازی نشریه کودکان بنام «مزدا»، آماده سازی و نظارت بر چاپ ماهنامه فروهر، آماده سازی و نظارت بر چاپ بیش از صد جلد کتاب و پایان نامه، بنیان گاهشمارهای مزدا در گونه‌های دیواری، جیبی‌، پالتویی، سررسید و رومیزی، طراحی جلد کتاب، کاتالوگ و ... از جمله فعالیت‌هایی است که در این 33 سال در عرصه چاپ و نشر انجام داده است.

سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت‌ماه 1398 خورشیدی در مصلای بزرگ امام خمینی واقع در خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد برپا است.


تاریخ پست:1398/2/1 21:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1042

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics