تاریخ پست:1398/3/5 8:28
با برگزاری انتخابات دوره‌ی دوازدهم

هیات رییسه کمیسیون ورزش انجمن زرتشتیان شیراز گزینش شد

شهرام پوردهی زین آباد

 انتخابات دوازدهمین دوره‌ی کمیسیون ورزش انجمن زرتشتیان شیراز، پنج شنبه دوم خوردادماه، از ساعت ۱۹:۳۰ در محل دبیرخانه‌ی کمیسیون های این انجمن برگزار شد.

از میان ۲۲ نامزد هموندی هیات رییسه‌ی این کمیسیون ۱۹ تن در جلسه‌ی انتخابات باشنده شدند. پس از سخنان شبنم پوردهی فرنشین دوره‌ی قبل در مورد نحوه‌ی برگزاری جلسه، نام کاندیداها و شیوه‌ی شمارش آرا، انتخابات برگزار شد. ۱۹ کاندیدای باشنده در نشست، ۵ تن را به عنوان منتخب خود برای هموندی هیات رییسه برگزیدند.
پس از پایان رای‌گیری، شمارش آرا آغاز شد که شبنم پوردهی زین‌آباد با ۱۵ رای بیشترین شمار رای را به خود ویژه کرد، همچنین پرنیان کوکلری ۱۴ رای، شهرام پوردهی ۱۱ رای و افروز سهرابی و مهتاب گشتاسبی ۸  رای را از آنِ خود کردند. فرشاد خدادادی و رامتین مهربان‌شهریاری نیز به ترتیب با ۷ و ۶ رای به عنوان هموندان جانشین (علی‌البدل) انتخاب شدند.
پس از پایان انتخابات، ۵ تن هیات رئیسه تشکیل جلسه دادند و پس از دقایقی بحث و تبادل نظر در نهایت شبنم پوردهی زین‌آباد برای دومین دوره‌ی پیاپی به عنوان فرنشین کمیسیون ورزش انتخاب شد. همچنین پرنیان کوکلری (نایب فرنشین)، شهرام پوردهی زین‌آباد (حسابدار)، افروز سهرابی (منشی) و مهتاب گشتاسبی (بایگان) هموندان هیات رییسه شناخته شدند. از تغییرات هیات رییسه نسبت به دوره‌ی پیشین، اضافه شدن پرنیان کوکلری و مهتاب گشتاسبی به جای رامتین‌مهربان شهریاری و آزاده نمیرانیان بود.
هموندان کمیسیون ورزش در نخستین گردهمایی دوره‌ی جدید، آدینه سوم خوردادماه از ساعت ۱۰ بامداد در مجموعه دینی، فرهنگی، ورزشی زرتشتیان شیراز باشنده شدند و به مرتب سازی وسایل، امکانات و بایگانی‌های کمیسیون ورزش پرداختند.

 خواندن اوستای همازوری در ابتدای جلسه

 خواندن اوستای همازوری در ابتدای جلسه

 خواندن اوستای همازوری در ابتدای جلسه

 سخنان شبنم پوردهی درباره نحوه برگزاری انتخابات

شمارش آرا

 پایان شمارش آرا و مشخص شدن نفرات هیئت رئیسه

فرتور از مهتاب گشتاسبی است . 

1364


تاریخ پست:1398/3/5 8:28 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1118

دیدگاه هموندان

نام : اسفنديار زمان : ۸ خرداد ۱۳۹۸ _ ۰۷:۳۸:۱۹

خدمتتان درود میفرستم و آرزو می کنم همانگونه که در این سال ها موفق بوده و بهترین بوده اید بازهم محکم و استوار پیش بروید . شاد و پیروز و سربلند باشید

نام : مهربانی زمان : ۹ خرداد ۱۳۹۸ _ ۰۶:۴۱:۰۳

این همازوری راز موفقیت شما شیرازی هاست. حفظش کنید و در گسترشش کوشا باشید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics