تاریخ پست:1398/3/23 18:18
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

انجمن خيريه درمانی زرتشتيان با همکاری کمیسیون فرهنگی، دینی و ورزشی انجمن زرتشتیان تهران همگام با اجرای طرح کشوری سنجش فشار خون در آدریان بزرگ تهران پايگاه سنجش فشار خون برپا می‌کند.

در این راستا، پايگاه سنجش فشار خون در روز اشتاد ایزد برابر با آدینه 24 خوردادماه 1398 خورشیدی از ساعت 9:30 تا 12 نیمروز در آدریان بزرگ تهران به نشانی خیابان 64 یوسف‌آباد برای همکیشان برپا می‌شود. نتیجه‌ی سنجش فشار خون هر فرد همراه با کد ملی شخص در سیستم آمایش و پایش کشوری ثبت خواهد شد.

 طرح ملی سنجش و پایش فشار خون به مناسبت روز جهانی کنترل فشار خون اجرا می‌شود. همه‌ی افراد بالای ۳۰ سال، بانوان باردار و کسانی که پیشینه‌ی بیماری‌هایی مانند دیابت، کلیوی و قلبی هستند می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی خود به پایگاه‌های سلامت کنترل فشار خون بروند و  پس از اندازه‌گیری فشار خون، پرونده‌ی الکترونیکی سلامت برای آن‌ها در سامانه‌ی سلامت استان ایجاد می‌شود که در صورت ابتلا به فشار خون، برای درمان به مراکز تخصصی فرستاده می‌شوند.

گردآفرید مرادیان. کارشناس پرستاری، هموند انجمن خیریه درمانی زرتشتیان در زمینه‌ی راه‌های دستیابی به فشار خون طبیعی هر آن چه باید بدانیم را یادآوری کرده که در گزارشی با عنوان بدانیم و انجام دهیم؛ راه‌های دستیابی به فشار خون طبیعی آمده است.


تاریخ پست:1398/3/23 18:18 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :516

دیدگاه هموندان

نام : فرامرز زمان : ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ _ ۰۷:۲۳:۵۹

اندازه گیری فشار خون ، باید روزانه ثبت و کنترل شود کار سختی نیست و دستگاه کنترل فشار را می توان خرید و در خانه داشت ،این عارضه بدون کمک فرد مبتلا ممکن نیست ، ا

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics