تاریخ پست:1398/4/29 9:56
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

 31 تیرماه پایان نام‌نویسی در جشنواره فرهنگی پیر نارکیواپسین زمان نام‌نویسی در سی‌و‌سومین دوره جشنواره آموزشی فرهنگی پیر نارکی ساعت ۱۰ بامداد دوشنبه ۳۱ تیرماه، بدون تمدید اعلام شد.

خداداد کیانی‌پور، فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توابع با سپاسداری از همکیشانی که تاکنون در جشنواره نام‌نویسی کرده‌اند از دیگر واجدین شرایط که تاکنون نام‌نویسی نکرده‌اند، درخواست کرده است که  نام‌نویسی را به واپسین روزها موکول نکنند.

فرنشین انجمن زرتشتیان تفت و توابع، همچنین یادآور شد که جوایز در تمام دوره‌ها و برای همه افراد تنها در روز برگزاری جشنواره به دانش‌آموزان پیشکش می‌شود و یا به آشنایان دانش‌آموزانی که نتوانسته‌اند در پیر نارکی باشند با همراه داشتن کارت ملی (کارت ملی گیرنده‌ی جایزه)، تحویل خواهد شد.

خداداد کیانی‌پور همچنین یادآور شد که برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی 98-97 و بخش معدلی نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل  و کارنامه مهرو امضا شده دانشگاه نیست و تنها تصویر تارنمای دانشگاه که مشخصات ترم و دانشگاه برای دانشجویان ورودی  و  نمره ها و معدل هر ترم  به صورت جداگانه برای بخش معدل مشخص باشد کافی است.

سی و سومین دوره جشنواره آموزشی فرهنگی پیر نارکی روز پنجشنبه ۱۷ امردادماه 1398 خورشیدی از ساعت ۱۸ در پیر نارکی برگزار می‌شود.


تاریخ پست:1398/4/29 9:56 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :492

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۸ _ ۱۱:۵۹:۲۶

جالبه برای دانشجویان مقطع دکتری معدل در نظر گرفته نشده!!در حالی که سال های گذشته مدنظر قرار داده بودند.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics