تاریخ پست:1398/5/3 10:58
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

برنامه و نتیجه‌ی پیکارهای انفرادی روز چهارم جام جان‌باختگان در رشته‌های بدمینتون، تنیس روی‌میز، شطرنج  را دنبال کنید.

پیکارهای هنرهای رزمی  در بخش کاتا از دسته ورزش‌های انفرادیِ این دوره از پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان پیش‌بینی شده بود در دو گروه آقایان و بانوان و سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان انجام شود ولی به شوند به حد نصاب نرسیدن شرکت‌کنندگان، پیکارهای این رشته ورزشی برگزار نشد.

سی‌و‌نهمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان به کوشش کانون دانشجویان زرتشتی از دوشنبه ۳۱ تیرماه 1398 خورشیدی در مجموعه‌ی دینی فرهنگی ورزشی مارکار تهرانپارس آغاز شد و تا آدینه 4 امردادماه ادامه دارد.

بدمینتون؛ آغاز بازی‌ها از ساعت 16، زمان هر بازی  ۲۵ دقیقه

شماره بازی رده نام نتیجه نام
۱ آقایان نوجوان فرهود یگانگی  1  2 نریمان شهریاری
۲ آقایان نوجوان کاویان گشتاسبی  غ  غ مهربرزین رستمی
۳ آقایان بزرگسال رستم پرستار  1  2 شادمهر نوایزدان
۴ آقایان نونهال شایان یزدگردی  3  1 بهداد برزوئیان
۵ آقایان نونهال سام سلامت  0  3 پیمان گشتاسبی
۶ آقایان نونهال کسری کیانفر  3  0 آریا طوفان
۷ دوبل میکس همایون مبارکه، پریسا زره پوش  2  0 شهاب فرهادیان، شقایق بهدینیان
۸ بانوان نونهال مانترا نمیرانیان  3  0 آوا خسرویانی
۹ آقایان بزرگسال پرویز کدخدایان  0  2 شروین کاوسی
۱۰ بانوان بزرگسال یاسمن فریدونی  0  2 شراره دارابیان
۱۱ بانوان بزرگسال شیرین اردشیریان  2  0 آذین کیانی
۱۲ بانوان نونهال برنده بازی ۳ زمین ۲  3  0 برنده بازی ۴ زمین ۲
۱۳ بانوان نوجوان برنده بازی ۵ زمین 2  رومینا زره‍پوش  2  0 برنده بازی ۲ زمین ۲ شقایق بهدینان
۱۴ دوبل آقایان شروین کاوسی، فرشاد کاویانی  0  2 کیاش شهریاری، شادمهر نوایزدان
۱۵ آقایان نونهال برنده بازی ۴ زمین ۱شایان یزدگردی  0  3 برنده بازی ۸ زمین ۲مهبد شهریارپور
۱۶ بانوان نونهال نیکو آبیاری برنده بازی ۴ زمین ۲  1  2 ستاره فره‌وشی برنده بازی ۱۱ زمین ۲
۱۷ آقایان نوجوان بردیا باستانی نفر اول گروه ۱  1  2 سپهر کدخدایان
۱۸ بانوان بزرگسال شیرین اردشیریان برنده بازی ۱۱ زمین ۱  2  0 آتریا زره‌پوش برنده بازی ۶ زمین ۲

 

شماره بازی رده نام نتیجه نام
۱ آقایان نوجوان بردیا باستانی  2  0 فرنام ایرجی
۲ بانوان نوجوان شقایق بهدینیان  2  0 موژان هماوندی
۳ بانوان نونهال یاسمن نجمی  3  0 آیسان نمیرانیان
۴ بانوان نونهال کاترین بهبودی  0  3 نیکو آبیاری
۵ بانوان نوجوان رومینا زره پوش  2  0 مهرو خسرویانی
۶ بانوان بزرگسال آتریا زره پوش  2  0 نازگل مالی
۷ بانوان نوجوان آترم بهمردی  2  0 مهرآفرین رستمی
۸ آقایان نونهال مهبد شهریارپور  3  0 هومن فریدونی
۹ دوبل میکس کیارش شهریاری، مهرنوش موبد  2  0 پیمان گشتاسبی، یاسمن نجمی
۱۰ بانوان نوجوان آویسا پشوتنی زاده  0  2 مهرنوش موبد
۱۱ بانوان نونهال ستاره فره وشی  3  0 ستاره مهرشاهی
۱۲ دوبل میکس شروین کاوسی، رومینا زره پوش  2  0 آریا نوشیروانی، نوشین معاونت
۱۳ بانوان بزرگسال مهسا مهرآیین  1  2 نوشین معاونت
۱۴ آقایان نونهال سام سلامت برنده بازی ۵ زمین ۱  3  0 کسری کیانفر برنده بازی ۶ زمین ۱
۱۵ بانوان نوجوان آترم بهمردی برنده بازی ۷ زمین ۲  0  2 مهرنوش موبد برنده بازی ۱۰ زمین ۲
۱۶ دوبل میکس شروین کاوسی- رومینا زره‌پوش برنده بازی ۱۲ زمین ۲  2  1 همایون مبارکه-پریسا زنره‌پوشبرنده بازی ۷ زمین ۱
۱۷ آقایان نوجوان پارسا دهنوی  2  1  فرنام ایرجی نفر دوم گروه ۱
۱۸ بانوان بزرگسال برنده بازی ۱۳ زمین ۲  2  0 برنده بازی ۱۰ زمین ۱

 

 تنیس روی‌میز

شماره بازی رده نام نتیجه نام ساعت
۱ دوبل میکس ماهان خرمزاد، مهرنوش خسروی  1  3 آرش فرودی، پارمیدا زنده نوش ۱۹
۲ بزرگسالان شهریار کیانشاهی  3  2 کامیار فرزانه ۱۹
۳ بزرگسالان سهراب ویرابی  1  3 بابک نیکدین ۲۰: ۱۹
۴ بزرگسالان مهرداد پولادی  3  0 پویان یزدانی ۴۰: ۱۹
۵ بزرگسالان آرش فرودی  3  1 اردشیر بهمردی ۴۰: ۱۹
۶ دوبل میکس شهرزاد وهمنی، بابک نیکدین  3  0 شقایق وهمنی، مهرشاد بختیاری ۲۰
۷ دوبل نوجوانان پرهام سلامت، ماهان خرمزاد  3  0 فرید رشیدی، بردیا کیومرثی ۲۰: ۲۰
۸ بزرگسالان بهرام ایدلی  2  3 منوچهر دمهری ۲۰: ۲۰
۹ دوبل بزرگسال شهریار کیانشاهی، آرش فرودی  3  1 سهراب ویرابی، آرش آذرگشسب ۴۰: ۲۰
۱۰ بانوان مهرنوش خسروی  1  3 پارمیدا زنده نوش ۲۱
۱۱ دوبل بزرگسال سیاوش کاویانی، پویان یزدانی  0  3 سامیا آذرگشاسبی، بابک نیکدین ۲۱
۱۲ دوبل بزرگسال مهرداد پولادی، پیمان جهانگیری  3  0 بهرام ایدلی، آرشام زندیان ۲۰: ۲۱
۱۳ نونهالان ورهرام ایدلی  0  3 شهروز جمشیدی ۲۰: ۲۱
۱۴ نوجوانان مهران آبیاری  1  3 مازیار لریان ۴۰: ۲۱
۱۵ دوبل بزرگسال مهرداد پولادی-پیمان جهانگیری برنده بازی ۱۲  3  0 سامیا آذرگشاسبی-بابک نیکدل برنده بازی ۱۱ ۲۲
۱۶ بزرگسالان منوچهر دمهری برنده بازی ۸  0  3 آرش فرودی برنده بازی ۵ ۲۲
۱۷ نوجوانان ماهان خرم زاد  3  0 بردیا کیومرثی ۲۰: ۲۲
۱۸ بزرگسالان آرش آذرگشسب  1  3  بابک نیکدین برنده بازی ۳ ۴۰: ۲۲
۱۹ بزرگسالان پیمان جهانگیری  3  2 شهریار کیانشاهی برنده بازی ۲ ۴۰: ۲۲
۲۰ دوبل نوجوان پرهام سلامت، ماهان خرمزاد  3  0 شهروز جمشیدی، آرمان کلانتری ۲۳
۲۱ بانوان شقایق وهمنی  0  3 شهرزاد وهمنی ۲۰: ۲۳
۲۲ دوبل نوجوان فرید رشیدی، بردیا کیومرثی  3  0 بردیا نمیرانیان، امید نوشیروانی ۲۰: ۲۳
۲۳ بزرگسالان پیمان جهانگیری برنده بازی ۱۹  3  0 آرش فرودی برنده بازی ۱۶ ۴۰: ۲۳
۲۴ نوجوانان پرهام سلامت  3  0 مازیار لریان برنده بازی ۱۴ ۰۰
۲۵ نونهالان سپهر بهمردی  0  0 سروش بهمردی ۰۰
۲۶ بزرگسالان مهرداد پولادی برنده بازی ۴  3  1 بابک نیکدین برنده بازی ۱۸ ۲۰: ۰۰
۲۷ دوبل میکس آرش فرودی، پارمیدا زنده نوش  3  1 مهرشاد بختیاری، شقایق وهمنی ۴۰: ۰۰

 

شطرنج نونهالان ساعت 17

شماره میز مهره سفید نتیجه مهره سیاه
۱ پارسا دهموبد  1  0 رادمهر ساسانی
۲ سپند بلندی  0  1 یکتا مهربانی
۳ آرتین نمیری  0  1 رونیکا دانش
۴ آریا شهریاری  1  0 ویستا خداپرستی
۵ رادین ماوندادنژاد  1  غ یوهیرا گشتاسبیان
۶ آرش خداپرستی  غ  1 روشا مزدیسنی
۷ سپنتمان ماوندادی  1  0 شیدا مزداپور
۸ کیارش خداپرستی  غ  1 راسپینا بهمردی

 

شطرنج نوجوانان ساعت 17

شماره میز مهره سفید نتیجه مهره سیاه
۱ آرین دهنوی زاده  0  1 غزال خرمشاهی
۲ سروش باستانی  0  1 آرتین هوشنگی
۳ یسنا بهمردی  0  1 شروین نمیرانیان
۴ سپهر باستانی  -   استراحت

 

شطرنج بزرگسالان ساعت 19

شماره میز مهره سفید نتیجه مهره سیاه
۱ آریومن فروهری  0  1 فریدون نجمی
۲ هومن خسروی  1  0 متین مژگانی
۳ مهران فلفلی  0/5  0/5 داریوش کریمدادی
۴ آرش دری  0  1 فرانک لر کلانتری
۵ آرمئیتی کاویانی  1  0 فرحناز ایزدی
۶ خشایار طهمورسی زاده  1  0 ماندانا کدخدایان
۷ مه بانو پای سروی  0  1 زرتشت پوروشسب
۸ سوشیانت پوروشسب  1  0 پریناز ایزدی
۹ آتوسا پوراردشیری  0  1 منوچهر یزدانی
۱۰ مازیار مژگانی  1  0 آیدین کیانی
۱۱ شهرزاد خدادوست  غ  غ پریسا لریان
۱۲ پانته آ نمیرانیان  0  1 فرشته هنگامی
۱۳ ویستا دهموبد  1  0 مهگل خدادوست

 

شطرنج دوبل ساعت 21:15

شماره میز شماره گروه مهره سفید   نتیجه مهره سیاه
۱ ۱ سوشیانت پوروشسب     متین مژگانی
۲ ویستا خداپرستی     پانته آ نمیرانیان
۲ ۱ کیارش خداپرستی     آرش خداپرستی
۲ سپند بلندی     شروین نمیرانیان
۳ ۱ زرتشت پوروشسب     مهران فلفلی
۲ رادین ماوندادنژاد     آرتین نمیری
۴ ۱ مهرنوش بهروزی     نسترن دمهری
۲ سروش باستانی     پویا فرهی
۵ ۱ آرین دهنوی زاده     آرین بمانی چم
۲ خشایار طهمورسی زاده     فرانک لر کلانتری

تاریخ پست:1398/5/3 10:58 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :457

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است



هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics