تاریخ پست:1398/5/23 13:3
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

دادمهر زندیان دانش‌آموز زرتشتی پذیزفته شده ددر دبیرستان دوره دوم نمونه دولتی یزدتارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی  دبیرستان‌های دوره‌ی دوم سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

دادمهر زندیان در رشته‌ی ریاضی فیزیک دبیرستان دوره‌ی دوم  نمونه دولتی درخشنده صراف پذیرفته شده است. وی دوره‌ی یکم متوسطه را در دبیرستان دولتی ملاصدرا یزد گذرانده است.

دادمهر زندیان فرزند آذر ایدلی و شاهرخ زندیان، زاده‌ی 31 شهریورماه 1383 خورشیدی در یزد است. وی نرم‌افزار و سخت‌افزار را یاد گرقته و با علاقه‌مندی به کامپیوتر دوست دارد ادامه‌ی تحصیل را در رشته‌‌ی مهندسی کامپیوتردنبال کند.

دادمهر کنار موفقیت در تحصیل، ورزش فوتسال را در باشگاه پیگیری می‌کند. حل مکعب روبیک کمتر از 11 ثانیه از مهارت‌های دادمهر است.

تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم و نمونه دولتی را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  amordadzn@gmail.com یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

 

 

 

 


تاریخ پست:1398/5/23 13:3 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :648

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics