تاریخ پست:1398/5/23 18:40
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

راما فرامرزی دانش‌آموز زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشانتارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون هوش پایه‎ی هفتم دبیرستان‌های دوره‌ی یکم استعدادهای درخشان سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

راما فرامرزی، با کوشش و پشتکار توانست در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سال ۹۸ پذیرفته شود و به دبیرستان دوره‌ی یکم تیزهوشان شهید بهشتی ۱ زاهدان راه یابد.

راما فرزند ساحل خدیوی و رامین فرامرزی زاده‌ی چهارم بهمن‌ماه 1385 خورشیدی در زاهدان است . وی علاقه زیادی به موسیقی و فوتبال دارد و چندین سال است در کنار تحصیل یادگیری ساز سنتور و زبان انگلیسی را پیگیری می‌کند.

 تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم  را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  amordadzn@gmail.com یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

 

 

 

 

 


تاریخ پست:1398/5/23 18:40 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :618

دیدگاه هموندان

نام : فراهانی زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۸ _ ۱۷:۲۰:۵۸

آفرین - پیروز باشی ای نوجوان گرامی .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics