تاریخ پست:1398/5/24 16:26
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

آرویس ویرابی رتبه برتر آزمون سراسری 98سازمان سنجش آموزش کشور نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ را در پنج گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، هنر، زبان و علوم انسانی را منتشر کرد و دانش‌آموزان زرتشتی با رتبه‌های برتر مشخص شدند. «امرداد» بر آن است تا درخشش آن‌ها در آزمون سراسری را بازتاب دهد. 

آرویس ویرابی در گروه آموزشی علوم انسانی رتبه 252 سهمیه و 500 کشوری را به دست آورده است. آرویس علاقه‌مند به ادامه‎ی تحصیل در رشته‌ی روانشناسی است.

آرویس ویرابی فرزند آزیتا ایزدیان و سهراب ویرابی زاده‌ی 13 خوردادماه 1380 خورشیدی، دوره‌ی دوم متوسطه را در دبیرستان فرهنگ 6 به پایان رسانده است.

آرویس کیفیت انجام هر کاری را بر کمیت آن برتر می‌داند و می‌گوید: البته که کمیت هم خیلی اهمیت دارد ولی کمیتی که با کیفیت باشد. وی از برنامه‌ریزی که برای رسیدن به موفقیت در پیش گرفته گفت: سردرگمی و نداشتن هدف باعث از دست رفتن زمان می‌شود. در آغاز هدف و مسیر رسیدن به آن را برای خود شفاف‌سازی کردم. سپس درباره‌ی این که چه زمان‌هایی از سال، چه درس‌هایی را بخوانم و چگونه بخوانم برنامه‌ریزی کردم.

آرویس داشتن آرامش، انسجام فکری و تمرکز را  زمینه‌ساز درس خواندن با کیفیت دانست و در پایان گفت: کنکور تنها به دانشمند نیاز ندارد. دانش‌آموزی در این آزمون پیروز می‌شود که افزون بر دانشمند بودن، زیرک، بادقت و مدیر باشد.

تارنمای امرداد می‌کوشد داوطلبانی که رتبه‌ی یک تا سه رقمی کشوری در کنکور امسال را به دست آورده‌اند را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به دانشگاه با رتبه‌ی برتر آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  amordadzn@gmail.com یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

 

 

 

 


تاریخ پست:1398/5/24 16:26 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1497

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۳۰ امرداد ۱۳۹۸ _ ۱۲:۳۶:۴۱

به آقای ویرابی و همسرشان موفقیت فرزند شان را تبریک میگم و آرزوی سربلندی دارم

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics