تاریخ پست:1398/6/24 11:21
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

آغاز نام‌نویسی دانش‌آموزان کلاس دینی سازمان فروهر از چهارم مهرماهنام‌نویسیِ دانش‌آموزان سازمان فروهر، چهارم مهرماه همزمان با آغاز به کار کلاس‌های دینی، انجام خواهد شد.

پیرو آگاهی‌رسانی سازمان فروهر، از خانواده‌های دانش‌آموزان درخواست شده است تا با تكميل برگه‌ی نام‌نویسی که به پيوست آمده است و با به همراه آوردن مدارک یاد شده و ارایه‌ی آن به مسولان دبیرخانه‌ی سازمان فروهر در روز پنجشنبه چهارم مهرماه 1398 خورشیدی، همزمان با بازگشایی کلاس‌های دینی، از ساعت ١٥، در پیشبرد انجام فرآیند نام‌نویسی، همراهی کنند.

در این آگاهی‌نامه همراه با شادباش آغاز سال تحصيلي ٩٩- ٩٨ به همه‌ی دانش‌آموزان به ويژه راه يافتگان به مدارس سمپاد (تيزهوشان) ونمونه دولتی یادآوری شده است که با نظرسنجی انجام شده از دانش‌آموزان و خانواده‌ها، كلاس‌های دینی كماكان هر هفته در روز پنجشنبه و برابر با برنامه‌ایی كه هنگام نام‌نویسی ارایه می‌شود، برگزار خواهد شد. زمان برگزاری كلاس‌ها، پنجشنبه‌ها ساعت ١٦ با سرایش اوستا و نیایش گروهی آغاز و تا ساعت 18:30 در محل سازمان جوانان زرتشتی "فروهر" ادامه خواهد داشت.

 همچنين پیرو مصوبه‌ی آموزش و پرورش، حضور دانش‌آموزان پايه‌ی دوازدهم در ساعت‌های آموزش دينی بايسته است و كلاس غيرحضوري برگزار نخواهد شد. دريافت كارنامه‌ی آزمون نوبت اول برای معرفی به امتحانات نهايی فقط با حضور در كلاس‌ها امكان‌پذير است.

در پایان این آگاهی‌رسانی از خانواده‌ها خواسته شده تا برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر کلاس‌های دینی، هنگام سرایش اوستا و نیایش گروهی در کنار فرزندانشان حضور داشته باشند.

پی دی اف برگه‌ی نام‌نویسی کلاس‌های دینی سازمان فروهر و آگاهی از مدارک بایسته


تاریخ پست:1398/6/24 11:21 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1416

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics