تاریخ پست:1398/7/6 15:0
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

آویسا دانش پذیرفته شده در دبیرستان نمونه دولتیتارنمای خبری امرداد پذیرفته‌شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی  دبیرستان‌های دوره‌ی دوم سال تحصیلی 99-1398 را معرفی می‌کند.

 آویسا دانش در رشته‌ی ریاضی فیزیک دبیرستان دوره‌ی دوم نمونه دولتی الزهرا پذیرفته شد. وی پایه‌ی نهم را در مدرسه نور با معدل 19/86 گذرانده و با برنامه‌ریزی به موفقیت دست یافته است.

آویسا دانش فرزند انوشه باستانی و رامین دانش متولد 14 تیرماه 1383 خورشیدی در تهران است. در نهاد این نوجوان، چکامه‌سرایی و داستان‌نویسی نهفته است. از همان آغاز بدون یاری‌گری دیگران به این هنر رو آورد. سال ۱۳۸۸ در سن ۵ سالگی، ناصر کشاورز،  چکامه‌سرای کودکان هنر وی را ستود. همچنین سال ۱۳۹۰، پریچهر نامدار ( فریدونی ) که به شوالیه‌ی هنر نامور است، از آویسای 7 ساله به پاس هنروری او، سپاسداری کرد.

تارنمای امرداد می‌کوشد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان پایه‌ی ششم به هفتم و نهم به دهم  را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به آموزشگاه‌های تیزهوشان آگاهی دارند درخواست می‌شود تا از راه ایمیل به نشانی  amordadzn@gmail.com یا نشانی تلگرام Amordadpayam@ و یا از راه شماره‌های واتساپ و تلگرام امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.


تاریخ پست:1398/7/6 15:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :716

دیدگاه هموندان

نام : ش زمان : ۸ مهر ۱۳۹۸ _ ۱۳:۱۹:۵۵

آفرین بر فرزند همکش باعت افتخار است

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics