تاریخ پست:1398/9/9 22:6
در آیین پایانی پیکارهای فوتبال شمال‌شرق تهران

باشگاه ورزشی آترین موفق به کسب کاپ اخلاق شد

خبریار امرداد: مهشید شهریاری

باشگاه ورزشی آترین به مدیرعاملی افلاتون بهرامی در آیین پایانی پیکارهای فوتبال محلات و باشگاه‌های شمال‌شرق تهران، کاپ اخلاق و کاپ مقام اول زیرگروه لیگ دسته یک در رده سنی جوانان را از آنِ خود کرد.

با برگزاری آیین پایانی پیکارهای لیگ‌های دسته اول و برتر باشگاه‌ها و دستجات آزاد (محلات) هیات فوتبال شمال‌شرق تهران تیم‌ها و باشگاه‌های برتر در سال ۱۳۹۸ معرفی شدند. باشگاه ورزشی آترین در این رهاورد موفق به کسب دو کاپ یادبود، یکی با عنوان کاپ اخلاق در زمینه‌ی مدیریتی و سرپرستی و دیگری کاپ مقام اول در رده سنی جوانان شد. افلاتون بهرامی مدیرعامل باشگاه آترین یادآوری کرد که این افتخار به کمک باشگاه فرازگسترش کسب شد. باشگاه فراز گستر در ادامه‌ی راه به تیم آترین پیوست و از امرداد‌ماه گذشته با نام آترین به فعالیت می‌پردازد.

موسسه فرهنگی ورزشی آترین برابر با قوانین فدراسیون فوتبال در سطح باشگاهی به ثبت رسیده و در زمینه‌ باشگاه‌داری، تیم‌داری در تمام گروه‌های سنی، آموزش، آکادمی فوتبال، همکاری با هیات فوتبال استان تهران و فوتسال بانوان فعالیت می‌کند. افلاطون بهرامی، پیشکسوت ورزشی هازمان زرتشتی، مدیرعامل باشگاه آترین است.

آیین جشن پایانی فوتبال محلات و باشگاه‌های شمالشرق تهران پسین روز پنجشنبه هفتم آذرماه 1398 خورشیدی با باشندگی زرنگار فرنشین اداره ورزش و جوانان شمال‌شرق تهران، محمد حامدی فرنشین هیات فوتبال شمال‌شرق، زرین کمر پیشکسوت باشگاه استقلال تهران، مقام‌های شناخته شده ورزشی و پیشکسوتان در تالار ابوریحان همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی (ولنجک) برگزار شد و با اجرای محمدرضا احمدی مجری فوتبالی صداوسیما همراه بود.

بیش از ۱۸۰ تیم و باشگاه با برگزاری نزدیک به ۸۰۰ پیکار در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان پیکارهای فوتبال محلات و باشگاه‌های شمال‌شرق تهران را به سرانجام رساندند.

چهره از سمت چپ: افلاتون بهرامی، مدیرعامل باشگاه ورزشی آترین

چهره از سمت چپ: افلاتون بهرامی، مدیرعامل باشگاه ورزشی آترین

آیین پایانی پیکارهای فوتبال محلات و باشگاه‌های شمال‌شرق تهران با اجرای محمدرضا احمدی مجری فوتبالی صداوسیما

آیین پایانی پیکارهای فوتبال محلات و باشگاه‌های شمال‌شرق تهران با اجرای محمدرضا احمدی مجری فوتبالی صداوسیما

فرتورها برگرفته از کانال باشگاه ورزشی آترین است.

 


تاریخ پست:1398/9/9 22:6 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :621

دیدگاه هموندان

نام : همایون مهرزاد زمان : ۱۰ آذر ۱۳۹۸ _ ۰۹:۵۸:۲۷

درود و شادباش فراوان

نام : A.Bahrami زمان : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ _ ۱۵:۳۷:۰۴

سپاس از محبت شما جناب آقای همایون مهرزاد بزرگوار

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics