تاریخ پست:1398/9/17 18:28
خبرنگار امرداد: آریابرزن غیبی

امید شهریاری، بازیکن و مربی باشگاه اردشیر همتی کرمان، با عقد قرارداد به لیگ دسته سه فوتبال کشور راه یافت.

امید شهریاری، فوتبالیست نخستین بازیکن زرتشتی از کرمان است که به این جایگاه می‌رسد. وی با امضای قرارداد با تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی کرمان به همراه این تیم در پیکارهای جام آزادگان دسته سوم فوتبال کشور به میدان می‌رود.

این فوتبالیست جوان 26 ساله پیشینه‌ی مربی‌گری تیم‌های فوتبال باشگاه‌های اردشیر همتی کرمان، امیران کرمان، تیم فوتسال کمیل کریمان و شهید ترک‌زاده را در کارنامه ورزشی خود دارد.

مربی‌گری تیم جوانان امیران کرمان و کسب مقام دوم این تیم در پیکارهای لیگ برتر فوتبال کرمان، مربی همراه با تیم نوجوانان و جوانان باشگاه اردشیر همتی کرمان در پیکارهای جام اشا و کسب مقام نخست جوانان و مقام دوم نوجوانان از دیگر موفقیت‌های امید شهریاری است.

امید شهریاری دانش‌‌آموخته‌ی دوره‌ی روزانه‌ی کارشناسی ارشد مهندسی منابع آب از دانشگاه شهید باهنر کرمان است. وی با شرکت در دوره‌های فوتسال، لیپولیز هایپرتروفی، فانکشنال تراپی پیشرفته در فعالیت تخصصی ورزش نیز به کسب مهارت و دانش‌افزایی پرداخته است.

هیات‌مدیره‌ی باشگاه اردشیر همتی موفقیت راه‌یابی امید شهریاری به لیگ دسته سه فوتبال کشور را شادباش گفته و انجمن زرتشتیان کرمان آن را بازتاب کرده است:

«جناب آقای امید شهریاری حضور شما را در تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی کرمان جهت شرکت در مسابقات لیگ آزادگان رده دسته سوم کشوری تبریک گفته و موفقیت شما را از اهورامزدا خواستاریم.  هیات مدیره باشگاه اردشیر همتی»

فرتورها رسیده است.

7777

 

 

 


تاریخ پست:1398/9/17 18:28 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :927

دیدگاه هموندان

نام : مهشید زمان : ۱۸ آذر ۱۳۹۸ _ ۱۲:۴۹:۰۴

درود بر شما

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics