تاریخ پست:1398/10/3 12:20
نشست سی‌وهشتم؛ دوشنبه دوم دی‌ماه به تصویب رساند

مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران در راه است

خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

برگزاری مجمع عادی همگانی به طور فوق‌العاده‌ی گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران با دستور نشست فروش و تبدیل به احسن کردن شش ملک از املاک انجمن در نشست سی‌وهشتم هیات‌مدیره به تصویب رسید.

کمیسیون موقوفات انجمن زرتشتیان تهران از املاکی که قصد فروش و تبدیل به احسن آن را دارد، گزارش داد. موارد زیر پس از انجام مقدمات لازم و تکمیل مستندات برای طرح در مجمع همگانی فوق‌العاده‌ی مصوب شد:

  1. خانه‌ی روانشاد سلطان هورمزدی با حفظ شرایط وقف‌نامه و نیت‌نامه پس از فروش با ملک هم ارزش آن تهاتر شود. (با 12 رای موافق تصویب شد).
  2. خوابگاه دانشجویان پسر به نامگانه‌ی روانشاد خدارحم داوری با حفظ شرایط نیت‌نامه پس از فروش با ملک هم ارزش تهاتر شود. (با 18 رای موافق تصویب شد).
  3. سه دانگ قدرالسهم خانه‌ی روانشاد بهمن جوانمردی در روستای منشاد یزد فروخته و درآمد آن در سرفصلی به نام فَند روانشاد جوانمردی اختصاص یابد.(با 13 رای موافق به تصویب رسید).
  4. مالکیت یک باب واحد تجاری متعلق به انجمن زرتشتیان تهران از دهش روانشاد بهمن جوانمردی واقع در چهارراه انقلاب، تهاتری تبدیل به احسن شود. (با 19 رای موافق به تصویب رسید).
  5. درآمد حاصل از فروش یک باب واحد تجاری به نامگانه‌ی روانشاد بهمن جوانمردی واقع در شهر قدس (قلعه حسن‌خان) در سرفصلی به نام فَند روانشاد جوانمردی اختصاص یابد. (19 رای موافق تصویب شد).
  6. سه دانگ قدرالسهم ملک روانشاد بهمن جوانمردی واقع در بلوار بسیج یزد تبدیل به احسن شود.(16 رای موافق به تصویب رسید).

نوبت نخست مجمع همگانی فوق‌العاده انجمن زرتشتیان تهران 19 دی‌ماه 1398 خورشیدی ساعت 10 بامداد در تالار ایرج برگزار می‌شود. در صورت به حد نصاب نرسیدن شمار باشندگان نوبت دوم مجمع فوق‌العاده آدینه چهارم بهمن‌ماه تشکیل خواهد شد.

نوبت نخست مجمع همگانی با باشندگی نیمی از شمار سهام‌داران انجمن (دارندگان کارت شناسایی زرتشتیان تهران) به‌اضافه‌ی یک از سهامداران رسمیت می‌یابد، در غیر این‌صورت نوبت دوم این نشست در روز مشخص شده با هر شمار باشنده برگزار می‌شود.

سی‌وهشتمین نشست علنی انجمن زرتشتیان تهران دوشنبه دوم دی‌ماه 1398 خورشیدی در نبود فرهاد کشاورزی از ساعت 18:30 آغاز شد و نزدیک به 3 ساعت به درازا کشید.

 


تاریخ پست:1398/10/3 12:20 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :649

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۳ دی ۱۳۹۸ _ ۱۹:۰۰:۲۶

باز هم کفگیر انجمن به ته دیگ خورده و میخواهند املاک انجمن را نقد و مصرف کنند. این املاک میراث گذشتگان و پشتوانه آیندگان است. انجمن باید به فکر درآمدزایی و صرفه جویی باشد. در این شرایط اقتصادی اصلا وقت فروش نیست و پول نقد بی ارزش میشود.

نام : همکیش زمان : ۳ دی ۱۳۹۸ _ ۲۳:۲۱:۱۳

منظور از تبدیل به احسن کردن املاک یعنی ملک دیگری جایگزین میشود یا اینکه وجه نقد آن همانند صندوق نیازمندان آدریان و شاه ورهرام ایزد صرف هزینه های روزمره و کسری بودجه فعلی انجمن میگردد؟

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics