تاریخ پست:1398/10/24 15:15
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

آیین رونمایی دو کتاب از تازه‌های نشر برسمآیین رونمایی، نقد و بررسی دو کتاب از تازه‌های نشر برسم، دومین ناشر زرتشتی، در خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

در آیینی از کتاب‌ آوایی از ژرفا  و مجموعه سروده‌ی در این خم چرخ به قلم دکتر میرجلال‌الدین کزازی از انتشارات برسم رونمایی می‌شود. این برنامه با برگزاری میزگرد پرسش و پاسخ با باشندگی دکتر محمدحسن حسن‌زاده، دکتر غلام‌رضا مستعلی و دکتر زهره اله‌دادی دستجردی همراه است.

آیین رونمایی از ساعت ۱۶ تا ۳۰: ۱۹ دوشنبه ۳۰ دی‌ماه 1398 خورشیدی در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی به نشانی خیابان نجات‌الهی، نبش خیابان ورشو به اجرا درمی‌آید. پیش از برگزاری آیین رونمایی، دکتر میرجلال‌الدین کزازی از ساعت 16 تا 17 کتاب‌ها را برای خریداران امضا می‌کند.

انتشارات برسم، هفته‌نامه‌ی خبری فرهنگی امرداد و خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی برگزارکنندگان آیین رونمایی دو کتاب یاد شده هستند.

کتاب «آوایی از ژرفا»  گفت‌وشنودهای درازدامن محمدرضا ارشاد با دکتر میرجلال‌الدین کزازی در پدیدارشناسی زبان پارسی را دربردارد. «در این خَمِ چرخ» هفتمین دفتر از سروده‌‌های دکتر میرجلال‌الدین کزازی است که به‌تازگی روانه‌ی بازار کتاب شده است.


تاریخ پست:1398/10/24 15:15 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :202

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics